reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

hej hej wieczorkiem - szczegóły opisze jutro, ale tak pocichutku.....i w sumie jeszcze nic pewnego - ale ...szykuje się na córeczkę:):)będziemy potwierdzać jeszcze na kolejnych USg - bo wiadomo, że to z dziewuszką nic pewnego:)
rośnie zdrowo - zresztą mama też...ojjj przytyło mi się ostatnim miesiącem:p
 
reklama
dziękuję dziękuję za gratulacje...ale ja się jeszcze nie chcę zbytnio nastawiać na córeńkę - jakoś tak - nie wiem - za pięknie by było!!!choć - wciąż myślę o dzidziuśku w formie żeńskiej - i mój M wciąż mówi, że tym razem celował na dziewuszkę, ale jak będzie synek - to będzie tak długo celował, aż trafi :szok:
Tylko - by mu przy okazji nie wyszła drużyna piłkarska hihihi

najbardziej się cieszę, że maluszek rozwija się prawidłowo - wszystkie pomiary zgodne z terminem z terminem z OM - waży coś ok 243g - więc już całkiem sporo:)
Mi sie też przytyło bo już całe 4kg...to sporo - na tym etapie z Bartusiem byłam jakieś 1,5kg na plusie - ale co tam, nie martwię się - wiem, że po porodzie wszystko wraca do normy:) tylko, że jakoś mi tak nieswojo, bo zaokrągliłam się na buzi i w biodrach- i trochę mi to przeszkadza;/no ale cóż...za o cerę mam piękną jak nigdy i w ogóle na całym ciele nie mam suchej skóry, tylko taka ładna mięciutka - tego się nie spodziewałam:):)
ciśnienie mam niskie nawe jak na ciążę - bo 98/63 - więc mam pozwolenie na picie kawki:) tylko co z tego jak mi się jej nie chce???dlatego trochę może mnie boleć głowa-no i niestety boli;/ ale dajemy radę....

pozdrawiamy i trzymam kciuki za Wasze wizyty:)
 
No to ja juz po wizycie. Zdjęcia niestety nie mam tym razem:-( Byłam przerażona jak wchodziłam na wizytę, wcześniej byłam u położnej, dwa razy mierzyła mi ciśnienie bo było takie niskie, a jak mnie zważyła to była zaskoczona, że zaczął się 5 miesiąc a ja jak się okazało chudnę (chociaż byłam pewna że jest odwrotnie), jeszcze jak wpisywała mi wyniki do karty to kiwała głową, że są kiepskie więc wchodziłam do gabinetu z dosłownie zawałem serca:baffled: Ale za to lekarz mnie uspokoił, przepisał końską dawkę żelaza i witaminy jeśli nie pomoże to dostanę zastrzyki. Dzidziuś na szczęście rowija się prawidłowo, lekarz powiedział, że nie będziemy go mierzyć tylko ważyć więc mogę się pochwalić, że waży 200g więc wszytsko w normie, serduszko ładnie bije, wody płodowe w takiej ilości jakiej mają być więc mam iodpoczywać i się niczym nie denerwować. Co do płci to dalej nie wiem, była słaba przejrzystość no i bobas jak zwykle przy badaniu się wiercił, lekarz miał podejrzenia ale stwierdził, że powie mi dopiero jak będzie pewien na 100% więc dopiero przy badaniu 4d 20 grudnia. Ale naprawdę kamień spadł mi z serca jak usłyszałam, że jest wszystko w porządku:-)
 
Marttini- super że wizyta udana ! a wagą się nie przejmuj oby niunia zdrowo rosła :tak:Powiem Ci tak po cichutku że też liczę na dziewuszkę ale ciiiii :tak:
Może do kawusi rozpuszczalnej ze śmietanką się przekonasz a nóż widelec ból głowy troszkę odpuści bo ciśnienie rzeczywiście masz niskie.
Fajnie że masz pozytywne nastawienie! Tak trzymaj :tak:
 
koniczynka - najważniejsze że maluszek zdrowy i rośnie jak trzeba :) Dostaniesz witaminy i też będziesz miała dobre wyniki.
Ja mam nadzieję że 30tego poznam płeć, chociaż to jeszcze wcześnie bo 15 tydzień, a jak nie to może prezent będzie świąteczno-noworoczny w postaci takiej nowiny :)
 
Tak mi lekarz powiedział, że na gwiazdkę dostaniemy od niego prezent w postaci płyty i informacji o płci. Narazie to te witaminki mają walczyć z moją anemią ale jak tutaj czytam osamotniona nie jestem więc trzymam za nas wszystkie , za dobre wyniki i za bobaski kciuki:-)
 
reklama
ja mam 3 grudnia i szczerze licze na poznanie plci, potem wizyta wypada mi tuz przez samym sylwestrem ale ciekawe czy przyjmie mnie przed czy po Nowym Roku...
 
Do góry