reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

no właśnie też tak uważam :-) także raczej dziewczynka.
I chyba ten lekarz co mi robił usg zostanie moim lekarzem prowadzącym ciążę już go wstępnie o to zapytałam :-)
Ale jeszcze dam sobie kilka dni na podjęcie decyzji :-)
 
reklama
Tyle dobrych wieści, bardzo się cieszę :-) Cudownie czyta się tylko dobre i dobre, od razu człowiekowi lepiej :-) Gratuluję udanych wizyt, dzieciaczki śliczne! :tak:

Co do płci, jeszcze się może odmienić na kolejnych USG, więc jeszcze nie pogratuluję ;-) Czasem siusiak zamienia się w pępowinę i odwrotnie ;-):-)
 
Cześć Pączuszki:-D
Byłam wczoraj u gina i jestem bardzo zadowolona ,wizyta trwała dobre 20 minut wszystko 2 razy mi tłumaczył :-D bo z moją koncentracją nie jest najlepiej:-D:-D
Schudłam 2 kilogramy więc jak na razie +1kg,a obwód brzuszka 113cm:-D
Położne miłe,w rejestracji normalne kobietki.
Na następną wizyte dostałam skierowanie na mase badań i 10 grudnia mam usg i wizyte:-D.
Jak jest zachmurzone niebo to pada mi net i nawet nie moge z Wami pogadać:-(
 
Hey poziomki:) a zastanawiałam się wczoraj co się z Wami dzieje:)) Rozumiem z zadowolonego opisu,że z bobaskami wszystko dobrze:)))
 
Gratuluje chlopaczkow dziewczyny. Super, ze bedziecie mialy to, o czym marzylyscie.

Dobrze sie czyta dobre wiadomosci po wizytach u lekarzy wiec wszystkim wam zycze tego przez cala ciaze... oczywiscie sobie tez...

buziaki dla wszystkich i milego wieczorku
 
Witam :))

Gratuluję udanych wizyt :))


co do płci, to chyba trochę za wcześnie, co?
Przynajmniej mi się tak wydaje...

jest jedna dziewczyna, której lekarz chyba w 15 tyg powiedział, że chłopak, a okazało się w 20, że dziewczynka...

no cóż... mają prawo się pomylić na tak "wczesnym" etapie...
 
Fajnie,fajnie... :):) Ja po cichu marzę o dziewczynce;)

Dziś dostałam telefon, ze mój ginekolog poszedł sobie na urlop i mam sobie wybrać inny termin, wrr. Już drugi raz zmienia mi termin wizyty, nie wiem co to dalej będzie. Wybrałam tego ginekologa, bo ponoć jest dobrym lekarzem w W-wie. Może i jest dobrym, bo miły, cierpliwy i sympatyczny, wszystko wytłumaczy, ale jak się umawia ze mną na ten konkretny termin to potem odwołuje... Zastanawiam się nad zmianą lekarza. Przeprowadzam się do Poznania po nowym roku, więc może już zacząć tu szukać?? Czy jest ktoś z Poznania, może mogłybyście mi doradzić do kogo pójść?

:(
 
czesc dziewczyny:)od dluzszego czasu was sledze a teraz postanowilam napisac.wczoraj bylam na drugim usg i szkrabik tak wyrabial w brzuszku,najpierw lezal na brzuszku potem na boczku a potem na pleckach.wymachiwal raczkami a potem cos lapal za glowka a pani doktor wszystko pokolei mi pokazywala i tlumaczyla.mam sliczne zdjecia ale teraz nie mam mozliwosci ich zeskanowac,szkoda bo chetnie bym wam pokazala.moje malenstwo wczoraj mialo 8,15 cm.pozdrawiam
 
reklama
Do góry