reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

aaniaap Super fotka :) Zwłaszzca ze jestem na tym samym etapie.
Ja idę jutro na to genetyczne usg, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Na razie staram się o tym nie myśleć bo nie ma co stresować się na zapas, to na pewno nie pomoże w niczym. Ale jutro pewnie nerw wjedzie więc trzymajcie kciuki. A gdyby tak jeszcze pokazało co ma miedzy nogami to byłoby w ogóle super :)
 
reklama
Dziewczyny gratuluje Wam z calego serca, patrze, ze powolutku dowiadujemy sie co bedziemy mialy fajnie, ze chlopaki, trzeba zwiekszyc meski przyrost naturalny hehe ja tez chcialabym najpierw chlopaczka, ale jeszcze nie wiem jakie imie wybiore, postanowilam sobie, ze odpoki nie bede wiedziala co bedzie to nie bede dumala nad imionami
 
śliczne zdjęcie, dzidzia jak na dłoni. Może dzisiaj wieczorem uda mi się wrzucić swoje ;) Wczoraj ja była u doktora, to nie była planowana wizyta tak zadzwoniłam, żeby mnie zobaczył bo coś mnie co raz mocniej brzuszek pobolewa. A więc.. na usg wszystko jest w porządku, dzidzia piękniasta i duża. lekarz powiedział, że będzie mnie bolało bo bobo szybko rośnie, że mam wtedy się położyć i zrelaksować. gdy opisałm mu rodzaj bólu spytał czy pracuje, ja mu na to że owszem, ale tylko dwa dni w tygodniu, fizycznie bo sprzątam duży dom. Powiedział, że lepiej będzie jak sobie odpuszcze więc w poniedziałek ide ostatni raz.. Kolejna wizyta 2.12. dał mi skierowania na standardowe badania i nie policzył za wizyte hi hi bo się naczekałam w poczekalni a była już prawie 21. W ogóle to strasznie lubie swojego lekarza. Chodzę oczywiście do Greka, ma jakąś taką pozytywną energię w sobie i zawsze wychodzę od niego uśmiechnięta. Zmieniłam fryzurę co mu się bardzo spodobało, trochę się pośmialiśmy i uspokojona i pełna wigoru wróciłam do domku ;) Życzę wszystkim takich miłych wizyt! Aaaaaa pisałam już w wątku o płci.. u mnie na 80% chłopak ;) Dużo tych ptaszków nam się porodzi. Buziaki dla wszystkich brzuszków
 
Dziewczyny gratuluję siusiaczków:-)
U nas ostatnio nawet nie sprawdzaliśmy, następna wizyta 13 grudnia( w urodziny mojej starszej córki) więc chyba wtedy sie dowiem:tak:
 
No chłopak za chłopakiem się sypie,a ja ostatnio do mojego mówiłam,że patrząc na znajomych na NK to same dziewuchy się ostatnio rodzą. Widocznie ten rok obfituje w dziewuszki a następny w facecików:)))

Ja na początku grudnia będę chciała iść do mojej poprzedniej ginekolog na usg i mam nadzieję,że też już będę znała płeć. Kobieta jest bardzo dokładna. Żeby nie ten nasz porąbany NFZ to dalej bym do niej chodziła.
 
Ostatnia edycja:
EwelinaD , jaipur i aaniaap śliczne foteczki ...:tak:

gratuluję wszystkich siusiaczków...
hehe smiałam sie wpisując na listę że większość życzy sobie chłopców .. i tak jest :-p

tak pomyslałam.. jeśli chodzi o listę , to najpierw chciałabym uzupełnić tamte dane a jak będzie gotowa to wtedy będziecie mi uzupełniac dane żeby nie pomieszać nic ;-)
 
Śliczne maluszki! jaipur- buźka tak słodka że aż do zjedzenia :-):-):-):-D:-D

Fajnie że wizyty udane -super ten wątek od razu buzia się cieszy!
Same siusiaczki :-) ciekawe co u mnie ja dowiem się około 15 grudnia .
 
Dziewczynki tak bardzo się cieszę:-) Wreszcie jestem szczęśliwa i zaczynam cieszyć się ciążą. Wyobraźcie sobie byłam wczoraj na tym usg i przezierność karkowa wyszła 0,83 mm:-) okazało się , ze tamta ginka źle zmierzyła bo policzyła razem z owodnią (miała dużo gorszy sprzęt) i wyszła jej 2,0. Ja wiem, że niby 2,0 to jeszcze norma ale ziarenko niepokoju zostało zasiane. W ogóle pozostałe rzeczy też było ok. Niepotrzebnie się martwiłam ;-). Wyszłam z gabinetu i się popłakałam ze szczęścia :-)
A odnośnie płci nie wiem komu wierzyć bo ten lekarz co byłam wczoraj na lepszym sprzęcie powiedział, że pomiędzy nóżkami nic nie widzi także raczej dziewczyna. A moja stała lekarka twierdzi, ze widziała jajeczka. I bądź tu mądry :-) Ale najważniejsze , że zdrowe :-).
I teraz po tym wszystkim straciłam zaufanie do mojej lekarki i szukam innego lekarza prywatnie. Jeżeli któraś jest z Lublina to chętnie posłucham do jakich lekarzy chodzicie.
 
reklama
Do góry