reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Paula dzidzius rosnie ksiazkowo a nawet lepiej.
basiekk trzymam kciuki - bedzie dobrze!

Do mnie polozna jutro przychodzi, ma osluchac serduszko. I powiem wam, ze tez sie boje..., ale mam nadzieje ze wszystko jest ok.
 
Dużo z was już miało to genetyczne USG ja ide w środe i nie wiem na jakie mam sie nastawiać, dopochwowe czy przez powłoki brzuszne, jak Wy miałyście?

wszystko zależy od lekarza ja przykładowo miałam robione usg"dowcipne" ale wiem że wielu lekarzy robi już w tym okresie przez brzuch, na twoim miejscu w ogóle o tym nie myślała bym najważniejsze że zobaczysz dzidzię a lekarz sam będzie wiedział jak najlepiej, powodzenia na USG


hej kobitki :) ja mam jutro wizyte i stresa ogromnego bo od tygodnia wogole mnie brzuch nieboli tak jak wczesniej co mi gin powiedział ze to macica sie rozciaga, nawet przy kichaniu jak wczesniej czułam kłucie tak teraz nic hmmm zobaczymy jutro mam nadzieje ze jest wszystko ok

powodzenia nie stresuj się wszystko będzie dobrze &&&&&&


Dziewczyny i ja po wizycie, mój bąbelek rośnie jak na drożdzach, ma juz 9,3 cm, wszystko pięknie i ładnie, śliczne rączki, małe stópki, ale nadal nie wiemy kto to taki:-D.
A teraz idę poczytać co u was.

ślicznie jaki już duży :-) gratuluję


Do mnie polozna jutro przychodzi, ma osluchac serduszko. I powiem wam, ze tez sie boje..., ale mam nadzieje ze wszystko jest ok.

też się nie przejmuj na pewno wszystko będzie dobrze trzymam kciuki&&&&&
 
Dziewczyny bardzo dziękuję,no i nie bójcie się wizyt przecież to najmilsze momenty kiedy możemy zobaczyć nasze bączki, na pewno wszystko będzie dobrze.
Nie pamiętam czy wam pisałam że mój test pappa wyszedł super, nawet mega super
 
Ja idę dziś na wizytę, ale taką tylko "macaną". Ciekawe, co powie pani doktor, jak zobaczy wyniki z badania genetycznego....serduszko bije za szybko i przepływy są nieprawidłowe, ale w ogólnym wyniku napisali, że wszystko o.k.
Generalnie lekarze uspokajają przy takich wynikach, że trzeba powtórzyć badanie (częste błędy), a nawet jesli było prawidłowo zrobione, to te parametry często w czasie ciąży się zmieniają... oby!

Na pewno odsiedzę co swoje w kolejce. Później dam znać jak było.
 
oj tak lepi czekam na wieści, nie daj się zbytnio zbyt że może jakiś błąd czy coś, warto powtórzy to badanie dla twojego świętego spokoju.
 
reklama
Do góry