reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

jolek no faktycznie dziwnie to wymyślili:baffled:
to ja zawsze przychodziłabym wcześniej;-)

u mnie znów lekarz umawia mniej więcej co 15 min i zawsze ale to zawsze ejst opóźniejnie ok godziny.... i jak np idę na 19 to wchodze o 20:dry:
 
reklama
jolek no faktycznie dziwnie to wymyślili:baffled:
to ja zawsze przychodziłabym wcześniej;-)

u mnie znów lekarz umawia mniej więcej co 15 min i zawsze ale to zawsze ejst opóźniejnie ok godziny.... i jak np idę na 19 to wchodze o 20:dry:

Dlatego ja zaczęłam tak robić. Kiedyś myślałam,że te osoby dostają późniejsze numerki ale niedawno odkryłam,że jednak nie. Dlatego idę teraz szybciej:))))Ale jak to wszędzie i tak swoje trzeba odczekać
 
Gratuluję wszystkim dobrych wieści i udanych wizyt:) Ja właśnie odebrałam wyniki papp-a, podobno wszystko jest dobrze, a ryzyko wystąpienia wady bardzo niskie:) Szczerze mówiąc, niewiele rozumiem z tego co napisali w wynikach, ale skoro konkluzja jest ok, to im wierzę:) Może mój gin przy następnej wizycie wytłumaczy mi dokładnie co i jak:)
 
Jeśli o mnie chodzi - niedoczynność tarczycy. Może sprzyjać występowaniu wad genetycznych, zwłaszcza w zakresie układu nerwowego i rozwoju mózgu. Ale ponieważ jestem pod ścisłą kontrolą endokrynologiczną przez cały czas - wszystko jest OK:)
 
ja już po wizycie,ale w sumie jakby jej niebyło :( niestety gin nie robił usg bo popsuł sie aparat usg i ma przyjechac serwisant wrrrr a tyle czekałam na tą wizyte ehhh mam przyjsc za tydzien.
Trzymam &&&&&&& za wszystkie dzisiejsze wizyty :)
 
reklama
Do góry