reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, ja mam dopiero 1 grudnia, ale bardzo się jej boję bo będą robić badania prenatalne, a ponieważ mama mojego P jest bardzo chora ma stwardnienie rozsiane, to chcę sprawdzić czy jest ryzyko wystąpienia tej choroby u dziecka.
 
Zwalniam się dziś trochę z pracy, bo mam być w przychodni przed 14. (mieli wprowadzić system numerkowy, bo stale był bałagan, a godziny i tak sie nie zgadzały), ale o której wejdę - who nows??:oo:

Jestem przygotowana na czekanie, mam książkę i kanapki ;)
 
lepi trzymam kciukaski &&&&&&&&&&&& \
jak i również trzymam za pozostałe wizyty....:tak:

paula to super że wszystko ok..
moja kruszynka tez była taka duża jak Twoja w tym samym czasie mniej więcej:tak:
więc będziemy miały dwa koloski:-D
 
Czego pewnie nie wprowadzą to i tak będzie bałagan. U mnie umawiasz się na godzinę,przychodzisz idziesz do rejestracji dostajesz numerek i czekasz. Jeśli osoba zarejestrowana na godzinę późniejszą niż ja przyjdzie szybciej to ma nr wcześniejszy. Nie wiem po co te godziny skoro nr rozdają w kolejności przyjścia:(
 
u nas na szczęście na godzinę i wzywają po nazwisku. choć opóźnienie bywa. nawet kilka godzin.

ale jestem już cwana i umawiam się na dzień kiedy jeszcze nie ma nikogo umówionego więc jestem pierwsza maksymalnie druga i opóźnień brak.
 
yra to faktycznie masz system:)))))) u nas żeby się umówić na dzień gdzie jeszcze nikogo nie ma to pewnie za jakieś 4 miechy...straszny mają bałagan w tym moim ośrodku
 
reklama
Do góry