reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ja też miałam robione w zeszłym tygodniu przez brzuszek i było wszystko ładnie już widać, ale również na początku lekarka powiedziała, że może trzeba będzie zrobić dopochwowe, ale na całe szczęście nie trzeba było.
 
reklama
sylwia to może napisz gdzie jesteś??? :sorry2:

ja jestem w Ie i mam tylko 2 usg , do lekarza chodze raz na 2 miesiące....
później będzie co miesiąc..
w 1 ciązy mi się dłużyło od wiziyty do wizyty a teraz jakoś zlatuje i nie wiem kiedy ;-)

ale chodziłam też do pl gina na własnie wszystkie polskie badania (znaczy te które robi sie , lub powinno w polsce czylu cyto , toxo , badanie połówkowe badanie na paciorkowca itp)
a teraz nie byłam jeszcze u pl gina, pojadę za 3 tyg na połówkowe badanie:tak:
a później po nowym roku pewnie częściej odwiedze pl gina żeby kontrolować wagę dziecka i ułożenie:tak:
 
O rany, Kamcia, "za 3 tygodnie badanie połówkowe" - jak ten czas leci!!! Przecież za chwile wszystkie będziemy biegać na to badanie. A to już półmetek będzie.
 
hej kobitki :) ja mam jutro wizyte i stresa ogromnego bo od tygodnia wogole mnie brzuch nieboli tak jak wczesniej co mi gin powiedział ze to macica sie rozciaga, nawet przy kichaniu jak wczesniej czułam kłucie tak teraz nic hmmm zobaczymy jutro mam nadzieje ze jest wszystko ok
 
Co do polskiego gin w UK to ciekawa jestem czy on robi te wszystkie badania ciazow. Na razie to mi tylko zrobil cytologie i za kazdym razem badal ginekologicznie. Pewnie pojade do niego po nowym roku to zobaczymy. Ja powinnam miec drugie USG ok 15 grudnia, czyli za miesiac. Ale w srode polozna przyjdzie to pewnie powie dokladnie co i jak.
 
hej kobitki :) ja mam jutro wizyte i stresa ogromnego bo od tygodnia wogole mnie brzuch nieboli tak jak wczesniej co mi gin powiedział ze to macica sie rozciaga, nawet przy kichaniu jak wczesniej czułam kłucie tak teraz nic hmmm zobaczymy jutro mam nadzieje ze jest wszystko ok

A co ma być nie ok? Nie boli to dobrze. Mi ostatnio gin tłumaczył, że w okolicy końca pierwszego trymestru macica "wychodzi" z miednicy mniejszej (czy jakoś tak to nazwał) więc mogą ustąpić niektóre objawy typu ucisk, bieganie do toalety, może ciągnięcie też. Ja jednego dnia mam tak że więzadła mnie wykańczają a innego w ogóle nic nie czuję. Może zależy co się robi, na ile się je "prowokuje" ruchem. Był czas, że miałam problemy z siadaniem, bo jak nie więzadła to ucisk taki w dole brzucha, że aż mi nieprzyjemnie było, czułam, że coś mi "przeszkadza". Teraz to już przeszło.
 
Dziewczyny i ja po wizycie, mój bąbelek rośnie jak na drożdzach, ma juz 9,3 cm, wszystko pięknie i ładnie, śliczne rączki, małe stópki, ale nadal nie wiemy kto to taki:-D.
A teraz idę poczytać co u was.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry