reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
ja już drugi raz musze zrobic glukozę.... dam wam jeszcze poradę że prócz cytrynki weźcie coś do zamieszania w kubeczku ja ostatnio miałam cytrynke wycisnęłam na początku było pyszne a po chwili okazałao się że cytrynka została na wierzchu napoju a pod spodem sama słodycz aż w gardełko paliło teraz będe mądrzejsza ;D i mam wielka nadzieję że teraz wyniki będą oki bo troszkę się zamartwiam ;(
 
juliet spokojnie :tak: z tego co pamietam ostatnio ponko tez cos slyszala od gina niepokojacego co sie nie sprawdzilo, a i mnie w pierwszej ciazy mowili ze młody może miec chore nerki, co okazalo sie nieprawda. Dobrze ze lekarz zwrocil na to uwage, ale po 27TC na pewno wszystko bedzie juz okej :tak:

majuska a u nas rozpuszcza glukoze w malej szklance wody -choc tyle dobrze ;-)

aneczka u mnie tez przygotowuja to na miejscu, ale cytrynke dobrze miec :tak:

ponko wspolczuje przezycia w przychodni. Zastanwialam sie czy po wypiciu glukozy mozna zarzyc cos na zgage czy mdlosci, bo przeciez to czeste w ciazy?


byszka kiedy idziesz znow na glukoze? Powodzenia! Zeby bylo okej :)
 
andrzelika kciukasy mocno zacisniete &&&&&&&&&&&&&&& wszystko bedzie w porzadku :-D daj nam koniecznie tutaj znac po wizycie :-D
ponko przykro mo z powodu pawika ,mam nadzieje ze jakos dasz rade zrobic to badanie glukozy:tak:
 
Nimfii tak dokładnie nie wiem bo sama nie ruszam się z domu gdyż zdarza mi się słabnąć w miejscach zatłoczonych(autobus, kolejka w sklepie itp) muszę czekać aż mój Ł. będzie miała wolne a to jakoś w przyszłym tygodniu
 
Bryszka rozumiem, bo i ja autobusem sie nie wybieram nigdzie sama. Zreszta gdzie tylko moge to jade autem z mezem (ja nie mam prawa jazdy). A na glukoze to tym bardziej ide z mezem w sobote (na szczescie przychodnia otwarta), bo mnie sie zdarza słabnac po pobieraniu krwi a jak dojdzie wypicie cukru to moge calkiem odplynac.
 
julieet wiem, ze cieżko jest sie nie martwić, ale skoro lekarka tak kazała to chociaż postaraj się. Mam nadzieje,z ę wszystko sie wyrówna i już nie będziesz miała powodów do zmartwień!

andrzelika powodzenia na wizycie! Czekam na wieści co i jak!
 
julieet wiem ze łatwo sie mowi ale zamartwianiem napewno nie pomozesz a z mała napewno wszystko dobrze...

ja tez juz po wizycie z małym wszystko w porzadku wazy 640gram;-) wody w normie, łozysko nadal nisko ale sie podnosi:-)
 
reklama
Do góry