reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Papciarkowa - super, że wszystko ok:-) ja mam cesarkę z powodu chorej wątroby
Clifford - no, jaki już duży Twój chłopaczek, czyżby chciał na świat przyjść nieco wcześniej:tak:
 
reklama
Kobity ...co Wy mnie tu straszycie dużą dzidzią i wcześniejszym porodem Papciarku nu nu nu !!!:eek::-) To ponoć idealna waga jak na ten tc ;-) ja podziwiam Agnes ,że ona w 28 nosi 1800g maluszka ;-)
 
Kobity ...co Wy mnie tu straszycie dużą dzidzią i wcześniejszym porodem Papciarku nu nu nu !!!:eek::-) To ponoć idealna waga jak na ten tc ;-) ja podziwiam Agnes ,że ona w 28 nosi 1800g maluszka ;-)


dzięki Cliford :-) cieszę się, że Twoja dzidzia zdrowa i tak dobrze się rozwija :happy2:

ja mam usg za 6 tygodni i mam nadzieje, że mój maluch przestanie rosnąć w tak ekspresowym tępie :szok:
 
To i ja się pochwalę ...
USG pokazało, że będziemy mieć zdrową Córeczkę - tak, jak marzyliśmy i zaplanowaliśmy (mamy już Synka) - ale jestem szczęśliwa:)
Malutka waży ok. 1340 g (przy porodzie przekroczy 3 kg, ale niewiele ponad)
BPD - 7,21 cm
HC - 26,97 cm
AC - 24,53 cm
FL - 5,47 cm
Ułożona podłużnie główkowo, łożysko I st. dojrzałości :)
 
reklama
Do góry