reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Cześć dziewczyny:) Jakie duże dziecko:) fajnie:) Robiłaś już badania na tą glukozę? Możesz mieć cukrzycę ciążową i dlatego tak szybko może maluszek rosnąć...







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no własnie nie wiem czy tak fajnie :-D troszkę się tym martwię:-(, glukozę mam za tydzień, moja córcia też była duża, bo urodziła się 2 tygodnie przed terminem i ważyła 3700g, podobno drugie dziecko zawsze większe i do tego to chłopak, więc moze dlatego taki duży :confused:
 
Nie ma się co na zapas przejmować, będzie dobrze:) Mi glukoza wyszla 99 a potem 118 (75-ka).Ponoć to dobry wynik więc mogę nadal się zajadać słodyczami:))))
 
aga_cina moj jest juz ulozony glowka w dol- a przynajmniej tak byl tydzien temu. Ale mysle,ze nic sie nie zmienilo bo dalej mi cisnie na szyjke

agnes duzy juz ten twoj syneczek :)
 
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści:-)
Barbra wspólczuję infekcji, mnie znowu też dopadła, może nie tak uciążliwie jak Ty swoją opisujesz, ale u mnie poszły globulki nystatyny w ruch, czuję już poprawę po 3 dniach więc pewnie Tobie po lekach też przejdzie:tak:

a wiec w środę miałam wizytę w ginka, badał mnie na fotelu, szyjka cała wiec oki, morfologia też poszła w górę, ale niestety pojawił się nowy problem krew w moczu:-( nie wiem czy mnie na razie gin nie chce straszyć czy co ale w zasadzie tylko się zapytał czy miałam kiedyś kamienie, na pytanie co to oznacza nic konkretnego nie odpowiedział, kazał brać przez tydzień rutinoscorbin 3 razy po 2 tabletki i po tygodniu powtórzyć badania moczu. Więc biorę jak kazał, trochę poczytałam na necie czym te wyniki pachną:-( i trochę się martwie:-( dzidziuśka nie widziałam bo nie robił usg, badał tylko tętno - serduszko waliło aż huczało. 5 stycznia kolejna wizyta i mam już zrobić przed wizytą ktg:tak:
jak któraś z Was miała kiedyś krew w moczu to napiszcie proszę co i jak pliss


Ja na badaniu 4 tygodnie temu miałam krew w moczu i nic mi na to nie dali :no: a wczoraj jak miałam badanie moczu to już nie było żadnej krwi :-)
 
Byłam u okulisty.
Dostałam atropinkę i znieczulenie i zbadała mi dno oka.
Wynik badania: brak przeciwwskazania do porodu naturalnego.
Tak więc wszystko jest w porządku :)
Tylko to badanie strasznie wymęczyło moje oczy, mało przyjemne.
 
reklama
Do góry