reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Hej
U mnie z malutktą okej 1200gram ;) Tylko ze mna nie bardzo ;( pecherz zaczyna mi wchodzic na szyjke macicy i w poniedzialek do szpitala na zakladanie krazka.
Czy któraś z was miała juz cos takiego robione ? jak tak prosze o wrazenia , troszke sie boje ;< podobno nie boli
pozdrawiam
 
Mistres ... fajnie że Twój Skarb już taki duży :tak: Ciekawe ile moja Mała waży ... dowiem sie dopiero za miesiąc :no: Krążek? Moja szwagierka miała kiedy była w ciąży ... założyli jej na początku ciaży bo miała jakieś problemy ... ale wszystko skończyło sie dobrze i ma teraz zdrową córeczkę.
 
Gratuluje wszystkim mamusiom dobrych wiesci zdrowych dzieciaczków i poprawnych wyników oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!

a ja tez dzis po skanie synuś waga 1717kg kawał chłopa z niego:tak::tak: waga urodzeniowa w przyblizeniu ma wynosic 4200 ciekawe jak ja go urodzę:confused::confused: ogolnie


maluszek zdrowy ale jak na złosc spał i zadne szturchance go nie raziły zmeczony bidulek był heheeh

poniżej focie a filmek wrzuce jak wgram:-p:-p


SCAN0022.jpgSCAN0021.jpg
obiecany filmik tylko jakosc nie najlepsza bo musiałam nagrac go aparatem z kompa i swiatło sie kiczowato odbijało ale cos tam widac heheeh nasmialismy sie jak maluch spiąc ruszał swoimi stopami i milm nosi tytuł Happy Feet;-)))

http://www.youtube.com/watch?v=XzG6Vk8Lp_8
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki! Gratuluję pozytywnych wieści i dorodnych dzieciaczków:) Maleństwa rosną rosną bo spotkanie z mamusiami tuż tuż!
 
PINKA - ale jaja ale fajny filmik:-)jaka dzidzia super widoczna:) widzisz jak tam maluszkowi dobrze nawet pan doktor nie zdolal go obudzic tak mu sie fajnie u ciebie kima:-Dsuper ze wszystko gra:)
 
Jejku Pinka, jaki duzy chlopczyk :)
ciekawe ile to moje szczescie ma :confused:
a glowka ulozony w dol? jeju, tak bym chciala by moj sie przekrecil, ale chyba mu to nie w glowie na razie...
 
pinka gratuluje dobrych wiesci, synus uroczy i duzy chlopak z niego :tak:

moj bedzie pewnie tak jak brat,czyli posrodku (bartoszek mial 3 450 ) i na taka wage tym razem sie nastawiam :tak:
 
reklama
Wredniak, Magdzior, Papcia, Cliford, Woja-nat- miło się czyta ze u Was i dzieciaczków wszystko dobrze- tak trzymać &&&;-)

Mistres- najważniejsze ze z dzieciątkiem jest okej :) a po szyjkę się nie martw- będzie dobrze;-):tak:

Pinka- no no- kawał chłopa Ci rosnie- super:) a ta buźka jest prze słodka:-)
 
Do góry