reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
hej :)
Moja dzidzia w 27t5d miała 1014g :) i jest już główką w dół, naciska mi na szyjkę, a nożkami kopie po boku brzucha ;)
niestety dalej mi brzuch twardnieje i nospa i asmag i leżenie. ech.

agnes - jestem w szoku! jaki duży facet będzie, podobno tyle maja dzieciaki w 31-32tyg. będzie silny, duży facet :)
 
Już po wizycie. Z małym wszystko w porządku:happy2: Waży 1419g:-) Następna wizyta za 3 tygodnie, potem za kolejne 3 i umawiania się na cesarkę:-) Cesarka w 38 tygodniu tj. między 10-16 lutego.
Tak więc zapowiada się, że będę trzecia, zaraz po Milutku i Malinie:tak:
 
dzisiaj miałam wizyte u ginki1 wszystko z nami wporzadku wyjaśniła mi że pępek boli bo rozciąga sie mięsień pępkowy następna wizyt 19 stycznia i bedzie usg aaa no i powiedziała że brzuszek ślicznie rośnie :) przecież ja to wiem:)

magdzior a Ty z jakiego powodu masz cesarke?
 
No i my też dziś po wizycie ;-)

No więc jest to 30/31 tc , skarb nasz waży 1469g, serducho jak dzwon, jajeczka nie odpadły, ułożony jest główką w dół, szyjka ok, no i jest to CAŁY TATUŚ - aż się zastanawiam czy to faktycznie mój syn bo nic ze mnie nie ma :zawstydzona/y: :-(;-):-) ale jestem prze szczęśliwa ,że wszystko jest w porządku!
A no i dostałam też komplement od Pana doktora, bo tak leże na tym łóżku i On do mnie ,ze jak na ten tydzień to mam malusieńki brzuch :szok: na co ja ,że wszyscy mówią na mnie gruba i ,że przez to już czasem patrzeć na siebie nie mogę!!:zawstydzona/y:;-)-stwierdził ,że to zazdrość i ,że jak dla niego to jestem wręcz chuda- uśmiałam się jak cholera:-D
Następna wizyta 19 stycznia - odliczanie czas zacząć!!


Agnes
...wow...1800??? :szok:no nie powiem dzidzia ogromna ale grunt ,że wszystko dobrze!! :tak:tak trzymać;-)

Fifronka
...cieszę się z wiadomości od okulisty!! ;-)

Magdzior...widzę ,że wszystko u Ciebie ruszyło ...no i to szlachetne trzecie miejsce :-) cieszę się,że dobrze wszystko u Ciebie!

Papciarku...gratuluję dobrych wiadomości ;-)no i będziemy razem się cieszyć tego 19 stycznia bo też mam wtedy wizytę :tak::-)
 
reklama
Do góry