reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

ale fajnie ze chociaz u was papciaraku wszystko ok super waga i tylko tak trzymac-najwazniejsze ze jestescie zdrowiutkie:tak:ja tez jeszczze teraz czekam na tel od mojego lekarza rodzinnego co z brzuchem po uderzeniu i tym paskudnym przeziebieniem...:-(
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie oczywiscie jak zwykle wiadomości trochę dobre, troche złe.
Otóż dobra wiadomość to taka, że torbiel zniknęła całkowicie, wchłonęła się i jej nie ma :-)
zła wiadomość to taka, że muszę iść na badanie krwi na tą glukozę ( bo cukier w moczu za wysoki, czemu się nie dziwię, bo po drodzę do szpitala zjadłam trochę słodkich rzeczy :sorry2:)

A trzecią wiadomość nie wiem gdzie mam zaliczyć, czy do dobrych czy złych, bo pani doktor zważyła naszego dzidziusia i waży już 1800g :szok:

A jeszcze najlepsze jest to, że badanie krwi mam o godzinie 14 i nic nie mogę jeść cały dzień
 
Ostatnia edycja:
Agnes, jakie duze dziecko!!
A Ty w uk jestes obecnie? usg mialas czy jakos inaczej zwazyli?

A czy Wasze bobasy juz glowkami do dolu sa, czy tylko moje dziecko takie uparte?
 
Aga-cina tak jestem w uk, usg miałam ze względu na torbiel w macicy a przy okazji zmierzyli i zważyli dzidziusia.
Nie wiem czy mój maluch jest głową w dół, ale chyba tak , bo mnie po wątrobie kopie:-)
 
aga_cina, mój bez wątpienia ma główkę u góry, bo przez skórę to go całego czuję. A jego nóżki tańczą na moim pęcherzu
 
reklama
Do góry