reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Bosa- pocieszyłaś mnie nieziemsko z ta fachowa analizą moich wyników- dziękuję Ci bardzo:):tak:

Ola, Katjusza, Futrzak- dziękuję za słowa otuchy:)

Malinka- masz racje: pasożytki- ale z to jakie kochane:-D:-D

Oleniolek- witaj w klubie:) gratulacje:biggrin2:

A dzisiaj jesteśmy umówieni na spotkanie z naszymi Gwiazdkami:) Wyruszamy na wizytę ok.godz. 16 w sumie to jak M sie z pracy dokula:)
 
reklama
Milutku to powodzenia, my też dziś mamy wizytę o 17.15, ale będą jaja jak pan doktor zobaczy co innego niż ostatnia pani dr na usg 4d (czy też jak ujrzy coś czego nie zobaczyła pani) - dosłownie i w przenośni będą jaja :-D
 
Milutek..tak to właśnie jest, ale ja też zawsze sobie mówię ,że i jeszcze trafi taka osoba na swojego ;-)

A co do badań to widzę ,że każda inaczej...jutro wizyta więc zobaczymy czy coś zleci ;-)
 
3mam kciuki za was dziewczynki:)

a ja bylam we wtroek mialam usg i myslalam ze w koncu poznam plec lekarz mnie zbadal zrobil usg pokazywal mowil mierzyl itp ja leze z niecierpliwiona kiedy powie jaka plec a on zakonczyl usg i zapytalam a jaka plec?a on nie wiem zabardzo sie wierci zebym stwierdzil ..tak mi sie smutno zrobilo bo czekalam na ten moment a tu nadal nic przeciez nie bede czekac 10tyg bo umre z ciekawosci dlatego pojde prywatnie moze na 3d:p
 
ja krew i mocz robie co druga wizyte teraz znow bede robic i glukoze mi kazal nie wiem jak to przezyje beleee

u mnie w miescie to jest brak kultury bo jak dotej pory jedna pani mi chciala ustapic miejsca ale nie skorzystalam bo jechalam jeden przystanek a inni ogladaja dookola i na tym sie konczy moze fakt tak pod plaszczem nie widac ale jednak cos odstaje skoro tak sie przygladaja to napewno juz wypatrza ze jednak jestem w ciazy i czasem naprawde bym usiadla a szczegolnie jak jest tlok to jest strasznie goraco i wszyscy sie rozpychaja a w brzuch oberwac z lokcia bym nie chciala a w kolejkach w sklepie ide spokojnie do kasy z pierszenstwem tam czesto jest mala kolejka i wiem ze nikt mnie nie wygoni:p
 
reklama
Do góry