reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
To na czczo to też mnie przeraża..ale słyszałam ,że dobrze ze sobą wziąć cytrynę i kilka kropel wcisnąć do tego wtedy jest ponoć lepiej ;-/


koniecznie! bez cytryny ciężko to przełknąć:confused2: w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową i robiłam to aż 2 razy teraz pewnie powtórka...przechlapae z tą cukrzycą...moje dziecko miała przez to problemy po porodzie:-(
 
Papciorkowa -współczuję tych stresów... wiem co to znaczy bo ja sama na każdej wizycie dopóki nie zobaczę malutkiej albo nie usłyszę serduszka mam stresa.
Mój lekarz akurat jest bardzo sympatyczny i dokładny. Na wizyty teraz chodzę z mężem.
Ostatnio trochę się z nami rozgadał i męża wypytywał jak się czuje jako młody tata:)
Kiedy mi robił usg mówił wszystko mężowi. Gdzie są nóżki, główka, rączki, kręgosłup. I zapytał czy mamy już imiona wybrane w razie w. No i powiedzieliśmy że jak chłopak to Karol a jak dziewczynka to Wiktoria( taka była wstępna opcja) to gin zapytał czy nie może być Karolinka :) A mój mężus odrazu się ucieszył że Karolinka bo On tak bardzo chciał imie Karolcia no i została Karolineczka;)
 
to i ja się tutaj pochwalę - na wczorajszej wizycie dzidziuś ważył 502 g (wszystkie wymiary na wykresie to 90% lub 95% normy) :szok::-D jest zdrowy, jeszcze wątpliwej urody (ale nóżki ma śliczne i rozbrajające) ;-) i jest chłopcem :-) więc dołączam do mamuś podwójnie synkowych ;-)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim mamuskom które były na wizycie serddecznie gratuluje i ciesze sie ze maluszki pięknie rosna :-):-)


ja wczoraj bylam na scanie i wreszcie synek sie pokazal i pani mogła go do konca zbadac:tak::tak: dzis bylam w przychodi bo podobno mam anemie i dostalam proch no ale brac ich nie bede( standardowo) tylko warzywa pojda w ruch bo szczerze mówiąc ostatnio za duzo jem pierdół niezdrowych wiec czas na baty i poprawe...........:baffled::cool:
 
Ja tak samo pinka, pierdoły ostatnio zajadam i tylko jakieś warzywa na obiad+nabiał. Ale przeszła mi chętka na słodkie i zajadałam się dziś owockami :)
 
Malea, Pinka gratuluję chłopców. Pinka tobie to w zasadzie upewnienia się, kto tam w środku siedzi :)
I zdrowo mi sie tu odżywiac, zwłaszcza te, które mają pogorszone wyniki!!!! (I kto to mówi???? Sama lubie podjeść coś małao wartościowego, ale ciiii.)
 
reklama
Wybaczcie ze wczoraj już nic nie zdarzyłam Wam napisać. Wróciłam do domku dopiero o 21 bo byliśmy z eMkiem na zakupach spożywczych:)

Wizyta szybka i sprawna. Lekarz pocieszył mnie ze moje wyniki to nie tragedia i mam sie normami nie sugerowac bo to sa normy na normalnego człowieka a nie kobiet w ciązy- a juz tym bardziej podwojnej. Kazał zażywać magnez 2x1, żelazo 1x1 i pozostac oczywiscie przy moim Falvicie:)Kamien spadł mi z serca. Szyjka zamknieta, macica wporządku z tym że dopadłą mnie infekcja:( przepisał mi na to globulki aż 6 szt.hahaha mam nadzieje ze one szybko pomogą.

Szybkie usg- u dziewczyn wszystko w porzadku. Jedna sie zdąrzyła w pare sekund obocic do gory nogami i smialismy sie z lekarzem że znowu mialo byc tylko szybkie usg (zobaczyc jak sie im wiedzie i spr.ilosc wód płodowych) a one tak słodko leżą ze znowu nie powstrzymał sie od pykniecia im fotek:):) Mam takie dwie buzki koło siebie:) Ogólnie jestem dużo spokojniejsza i przeszczesliwa:):) mmjb.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry