reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No moja córunia sobie smacznie spała podczas badania i lekarz powiedział, że własnie dlatego mógł wszystko spokojnie pomierzyc i sprawdzic płeć, bo nie uciekała i nie wierciła się :)
 
reklama
rety ale miałam stresa na wizycie gin mówi że mam odsłonic brzuszek bo tylko tetno zbada wzioł to urzadzenie i przez dobre 2minuty nic nie było słychać latał po tym brzuchu i nic ja już serce w gardle on popatrzył i mówi że predzej zrobi usg niż tym poszuka no i zrobił ale ja nic nie widziałam bo on tylko do siebie obraca monitor i nic nie gadał cały czas w końcu zapytałąm czy wszystko ok powiedział że tak a jak zapytałam o płec pojezdził znowu dośc długo i stwierdził że nie widać a potem powiedział że na pocieszenie może mi powiedziec ile waży maleństwo wiec ma juz305g 46mm głowke 28mm dł kości udowej i tyle tylko wiem szczerze to nie jestem nic spokojniejsza po tej wizycie bo zdjecia nawet nie dostałam więc wieczorem stetoskop w dłoń i bede filować mojego maleństwa jak mi 10 na wizyie nie powie co jest to ide na 3d chociaż bym miała sie zapożyczyć
 
generalnie ten lekarz nie mówi nic jeśli sie nie pyta i dltego też moja ciąze prowadzi 2lekarzy każdy z innego miasta ale i tak do końca nie jestem zadowolona z tych wizyt. teraz sobie tak ustawiłam że chodze co2 tyg na wizyty bo jak miałam miesieczne przerwy to moja psycha szalała
 
odebrałam dziś wyniki z cytologii i mam napisane: cytolioza bakteryjna - czy ktoś wie co to może znaczyć? bo się martwię a wizyta dopiero w środę:-(
 
reklama
Ja zawsze mam jakies nieliczne bakterie w cytologi i moj gin twierdzi ze to normalne u kobiety ''normalnie wspołzyjacej'' ;) wiec sie chyba nie masz co martwic.
 
Do góry