reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

A co do tych pomylek to ja ze 3 razy pytalam czy na 100% i niby tak bo powiedziala ze bardzo wyraznie widac!!! Jakos nie moglam w to uwiezyc ale mam nadzieje ze macie wszyscy racje i nie bede miala z synka kolejnej coreczki:)
 
reklama
No to i ja po usg połówkowym.
Dzieciątko jest zdrowe i dobrze się rozwija. Ma ładną, symetryczną buźkę. Wszystkie pomiary są, jak to powiedział lekarz, piękne. Nie mierzył długości dzidzi, a tylko wagę - 325 g.
A teraz... UWAGA, UWAGA...




Przełamuję passę wśród Marcóweczek i dołączam do tych, które będą miały dziewuszki :))))))

Futrzaczku proszę o odpowiedni wpis na liście mam :)
 
Tatus chciał synka. Niestety nie mógł byc z nami na wizycie, bo dopiero dziś wraca z wawy. Ale myslę, że jak zobaczy nagranie, to już będzie najszczęśliwszym tatą na świecie :)
 
Fifronka- witam w gronie mamulek dziewuszek:)!!! Superowo że wszystko oki:)



Takie pozycje posypały się mi w morfologi:
WBC 10,3 (4,3-10)
RBC 3,96 (4-5,2)
HGB 11,0 (12-16)
HCT 31,6 (36-46)
MCV 80 (85-95)

w nawiasie mam podane normy- zerknijcie na to i wyraźcie swoja opinie...może któraś z Was miała podobnie:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Milutek, bez gdybania, FACHOWA OPINIA analityczki medycznej (podyktowałam Twoje wyniki szwagierce):
jest dobrze!!! Biorąc pod uwagę, że masz bliźnięta, to wyniki i tak całkiem dobre. Dostaniesz żelazo, wprowadź żelazo do diety, wsuwaj czerwone mięso i sok buraczany (zwłaszcza kwaszony). Hemoglobina 11.00 przy ciaży mnogiej to naprawdę niezły wynik.
Delikatne podwyższenie WBC w ciąży, która jest fizjologicznym stanem patologicznym (czyli stan normalny, ale jednak dla organizmu patologiczny trochę, niezwykły) jest absolutnie w normie.
A zmniejszenie HCT i MCV (ilości i wielkości krwinek czerwonych) wynika po prostu ze zmniejszonego nieco poziomu hemoglobiny.

Będzie dobrze kochana, nie martw się i dbaj o Waszą trójeczkę!
 
reklama
hej :-)

no i jesteśmy już po długo wyczekiwanym USG na którym pokazały się DWIE DZIEWCZYNKI!!!
Obie zdrowe i przepiękne! Każda ma już ponad 320g!

Przyznam, że liczyłam przynajmniej na jednego siurka...
...no ale cóż, w domu będzie rządził róż!!!!!:-D

lecę nadrabiać co tam naskrobałyście bo widziałam, że chyba wszystkie wątki zostały dziś "poruszone"
 
Do góry