reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Nam tez wszyscy wrozyli chłopaka,ze za ładnie wygladam na corke itd,maz tez chciał chłopca a na ugs tydzien temu wyszła dziewuszka ale nie na 100% wiec nadal jestem w niepewnosci do grudnia.
 
reklama
Malinaa, no to nieźle! Kolejna rewolucja u Marcówek :szok: Najważniejsze, że dzidziuś jest zdrowy i rośnie jak na drożdżach :-D

Aga_cina, to ci wiercipięta rośnie :-) Ciekawe, czy chociaż twój synek nie straci jajek:laugh2:
 
magnolia - super wieści i dobrze że poszłaś do innego lekarza! spokój ducha najwazniejszy! :-)

malina
- gratulacje synusia:-D hihi:-D no i ciesze się że wszystko dobrze z pomiarami:-) byle tak dalej:-) chyba może jednak dobrze że mój lekarz, mimo że ja wiem że on coś wie co się dzieje między nóżkami:-D, to zachowuje kamienną twarz i czeka aż będzie pewien na 100% hihi:-)

agacina
- gratulacje chłopaczka!
 
Racja Futrzak!! Ja tak samo - dopóki jąderka nie pokażą się w pełnej krasie, to ja w nic nie wierzę ;)
Najważniejsze, że Aniołek ma się wyśmienicie :D Takie błogie uczucie ogarnia kiedy wiem, że maleństwo jest zdrowe i wesoło sobie bryka ;)
 
WKLEJE TEŻ TUTAJ GDYBY KTÓRAS NA GŁÓWNYM PRZEGAPIŁA
wizyta bez usg pani doktor pobadała stwierdziła że wszystko wporzadku na bóle prawdopodobnie od kregosupa zapisała mi nospe forte jak przy kolejnym razie po nospie nie przejdzie mam jechac do szpitala posłuchaliśmy tetna ale sie wzruszyłam wizyta u niej10 listopada na połówkowe jak ładnie poprosze dostane filmik to teraz gorsza czesc histori wracam do domu ide do toalety patrze krew że śluzem i skrzepem wysiadłam totalnie pobeczałam sie i odrazu do niej zadzwoniłam pow że jeśli w ciągu godziny nie przejdzie mam jechac do szpitala na szczescie puki co jest czysto boże normalnie mam dos tej stresiawy wizyte u gina 2 przełożyłam na szybko na przyszły czwartek
 
reklama
Papciarkowa...musisz teraz obserwowac!!!! Ja juz pisalam kiedys bo sie sama martwilam ze cos nie tak... bylam w szpitalu 3 tyg temu bo stracilam ok 1l krwii... myslalam ze to poronienie...ale zostawili mnie na obserwacji i wyslali do domu po 3 dniach... i wszystko ok a jak narazie mialam tylko jedno usg w 10tym tygodniu i nic wiiecej... lekarze powiedzieli ze z dzidzia ok wiec mam caly czas taka nadzieje..... Ja pracuje z samymi lekarzami wiec i ich pytalam co i jak ale wszyscy twierdza ze czasem takie rzeczy sie zdazaja i sa calkowicie normalne...... ale jak sie bedziesz bardzo martwic to jedz do szpitala na wszeki wypadek zebyc miala sumienie spokojne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powodzenia i trzymam kciuki za was!!!!!!!!!!!
 
Do góry