reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Co prywatnie to prywatnie! Nie wytrzymałam i byłam dzisiaj rano na prywatnym usg wraz z 3D i powiem wam że nie dość że dziecko według dzisiejszych wymiarów ma 10tyg i 3dni to jeszcze ma o pół centymetra dłuższą kosć piszczelową nić ten konował z NFZ mi powiedział, wszystko jest w jak najlepszym porządku ruchliwe na maxa (aż się lekarz dziwił ze takie ruchy robi) i mój bąbelek jest córeczką!!!!!!:-D jestem przeszcześliwa ale co nerwów mnie kosztowało to usg na NFZ to .....
Dzisiaj zrobiono mi wszystkie nizbędne na połówkowym badania i dodatkowe, badała mnie 40 min!!! i z tej i z tamtej na boku na plecach żebysmy z M jak najwiecej zobaczyli no kochany lekarz, nawet odrobinę nie żałuje tych 250zł
Ten z NFZ wmówił mi ze moje dziecko ma krótszą nóżkę że cos nie tak a tak naprawde lepiej być nie mozę, jak on mógł mi powiedzieć że moje dziecko ma niewykształconą płeć!!! czy on nie wie co ja jako matka przeżywałam przez ten weekend?!? Cholera jasna!
Wogóle parametry które dziś mi podał (nawet zmierzył szerokość i długosc komór mózgu, móżdzku i z 10 inych parametrów) różniły sie znacząco od tych co podał mi ten z NFZ! dostałam dziś ze 4 strony wykresów!:szok:

Ja wiem ze lekarze sa różni i ci z NFZ bywają też porządni więc nie uogólniam, moja Pani ginekolog do której chodze na NFZ jest bardzo wporządku ale ten gość od USG...aż sie gadać nie chce
w każdym razie przeszczesliwa jestem i razem z Zuzią (bo tak damy małej na imię) podjadamy właśnie śledzie:-D
 
Taka podniecona pisałam posta ze wwaliłam pomyłki...nie 10 tyg i 3 dniu tylko 20 tyg i 3 dni:-D

no i nie dodałam ze na dvd dostalismy pół godzinny filmik i 30 zdjęć USG
 
reklama
Do góry