reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
hihihi płacz jak to z radosci to nawet trzeba;)
ja tez na poczatku nie byłam pewna ale jak trzy razy poczułam to samo to juz wiedziałam;) a wczoraj pierwszy raz moj M poczuł musniecie na swojej dłoni,to dopiero cieszy:)
 
ja tez wlasnie to juz 3 raz poczulam od ok godz 17 i juz teraz to jestem pewna niesamowite! strasznie sie rozkleilam!jedne=ak to lozysko niczemu nie przeszkadza-kurcze znowu placze:)
 
Ostatnia edycja:
buziaczek oj ciezko komus powiedziec czy to ruchy, bo kazda z nas czuje to po swojemu ;) ale takie rozpychanie to moze byc wlasnie 'to' :) niedlugo bedziesz juz tego pewna na 100%
a lozysko z przodu nie przeszkadza az tak,zeby ruchow nie czuc. Mama bedzie je czuc i napewno maz tez dostapi tego zaszczytu wczesniej czy pozniej. Ale moze nie byc to takie 'widowiskowe' jak przy lozysku na tylniej scianie. U mnie poprzednio nie bylo widac kopniakow i rozciagania sie dziecka po calym brzuchu,a u niektorych znajomych widzialam ruchy dziecka w pozniejszej ciazy nawet przez bluzke ;)
co do rozstepow to czesto pojawiaja sie dopiero pozniej,a czasem juz przy samej koncowce. Mam nadzieje,ze mnie omina. Chyba tego boje sie najbardziej, bo kg mozna zgubic a z rozstepami to juz gorsza sprawa...
 
Ostatnia edycja:
magnolia - nie załamuj się tylko idź do innego lekarza; jak płeć w tym wieku może byc nie wykształcona? oczywiście ze jest wykształcona tylko kwestia tego czy da się podejrzeć czy nie/czy lekarz potrafi dojrzeć czy nie. Wiesz... powiem ci co moja koleżanka miała za przeboje...jej też wychodziło że ma za krótką nóżkę... ale z lekarzem nie dali za wygraną i przychodziła do niego co parę dni i czekali na "idealne" ułożenia dziecka by wtedy się upenić i ostatecznie wyszło że wszystko jest dobrze;-)
 
Witam moje drogie - ja dzisiaj mialam usg połowkowe i lekarz powiedzial ze wszystko jest super a moje wymiary podczas usg sa takie:
BPD: 51mm (21,1hbd)
HC: 177mm (20,2hbd)
AC: 150mm (20,2hbd)
FL: 31mm (19,4hbd)
Wiek ciązy według usg zgodny co do dnia z wiekiem ciąży czyli 20,3 tyg.
Masa szacunkowa płodu: 350g
Łożysko sciana tylna, poza ryzykiem przodowania w 0 stopniu dojrzalosci.
Szyjka macicy 43mm

Widziałam dokladnie cała buzie mojej małej istotki - oczka, nosek i górna warge ustek :)))))))) widok cudowny :)))))))) a tatus wychodzil z gabinetu jak Pudzian taki dumy - ledwo sie zmiescil w drzwiach :DDDDDDDDDD
 
reklama
Do góry