reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Maruda no i bolało bo co chwilę coś gdzieś mnie boli a zwłaszcza po lewej stronie a pamiętam że jak byłam w 1 ciąży to doktorce się nie podobało coś właśnie lewa nerka ale już o tym zapomniałam.Dzwoniłam do gin. i kazała mi zrobić jeszcze raz mocz bo może był źle.i kazała 2xdziennie Dopegyt :-( -no trudno.Jutro się okaże i wyjaśni -dam znać co i jak:-)
 
reklama
Buziaczek - gratuluje synusia:):-)

Pestusia- super ze kolejny mężczyzna. Widać ze zdrowy maluch skoro fika i bryka a i waga fajna:):-D

Maruda- ja myślę ze skoro wysyp jednego dnia to wysyp samych chłopaków:-):-). Te badania na które było już za późno robi sie do 13tyg.i jest to tak zwana przezierności karkowa!! Sprawdź w karcie ciąży czy masz tam jakieś parametry pod skrótem NT- lekarz prowadzący powinien był ci takie badanie zrobić obowiązkowo. Z tym ze jak jest ok to nawet nie mówią czasem ze go zrobili ale w papierach powinno to być:):)
 
Milutek - bryka bryka, ale tylko jak sam zechce, taki z niego agent! a wczorajsze usg trwało 20 minut bo stwierdził, że mamy patrzeć na jego plecy i pupkę, a nie na to co ma między nóżkami:> w końcu po moich usilnych prośbach i próbach doktora żeby jakoś go przewrócić, odwrócił się na chwilkę, pokazał twarzyczkę i ptaszka, po czym wrócił do swojej poprzedniej pozy:> już go uwielbiam za tę upartość:D
 
Maruda- ja myślę ze skoro wysyp jednego dnia to wysyp samych chłopaków:-):-). Te badania na które było już za późno robi sie do 13tyg.i jest to tak zwana przezierności karkowa!! Sprawdź w karcie ciąży czy masz tam jakieś parametry pod skrótem NT- lekarz prowadzący powinien był ci takie badanie zrobić obowiązkowo. Z tym ze jak jest ok to nawet nie mówią czasem ze go zrobili ale w papierach powinno to być:):)
No niestety - to był ten jeden jedyny raz co poszłam z NFZtu.. I lekarz zapomniał, bądź nie chciał.. nie wiem - le na pewno nie zrobił - bo w kolejnym miesiącu poszlam do tej mojej - i już było za późno.Szkoda troche, ale się nie martwię, bo wierzę, ze mam zdrową dzidzię w sobie :-)
 
pestusia gratuluje synusia ! i udanej wizyty

pabella dobre wiesci :) a plci jeszcze nie gratuluje,skoro jeszcze nie na 100% :)

maruda rowniez gratuluje synka i ze wszystko z dzidzia dobrze

kurcze,ale straszycie tymi zmianami plci.U nas siusiaka bylo widac na 2ch usg dosc dokladnie wiec mam nadzieje ze nam sie taka przygoda nie przytrafi :-D:-D
 
Pestusia- To u mnie jest tak jak u Ciebie z jedna dziewuszką- serducha jej na genetycznym zbadać nie mogli bo się uparcie wierciła i nie dało sie trzykrotnie złapać akcji serca:) To miło zauwazac juz pewne cechy charakteru u naszych maluszków- co nie? Choćby tak jak u Ciebie- upartość a u mnie jedna mega ruchliwa a druga spokojna jak anioł:) Zobaczymy jak to będzie po porodzie:-):-)

Maruda- o kurcze to szkoda- ale nie ma się co martwic na zapas- na pewno będzie dobrze:);-)

Ruda- eee tam ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu- skoro tyle razy powiedzieli ci ze będzie chłopak to tak zostanie. Lekarze zawsze ostrożnie podchodzą do stwierdzania obecności chłopaka- a jak nie sa pewni to wolą nic nie mówić:):-D
 
No i w zwiazku z tymi nagłymi zmianami płci u Waszych brzdacow to ja jeszcze nie chwale sie na 100% swoja dziewusia;)
Maruda na pewno wszystko jest ok.
Ruda trzymam kciuki zeby płec sie nie zmieniła.
Pestusia fajnie ze wszystko ok i gratuluje synka,
Pabella ciesze sie ze jest dobrze a na płec poczekamy;)
 
reklama
Pinkuś...gratuluję syneczka!!! Nooo rośnie nam chłopska gromadka :-)

Buziaczek...no to i ja wiedząc ,że i u mnie synek jeszcze bardziej się z Tobą cieszę!!:-)

Pestusia...nie no po prostu bomba - kolejny chłopak!!!!:-)

Będą synusie mamusi ;-)

A co do wagi to chociażby przykład właśnie
Pestusi - na suwaczku ma ,że dziecko osiąga 16 cm dł i waży 200 g a tymczasem jej synek ma 18 cm i 352 g więc nie sugerujmy się tym co tu piszą- bo każda ciąża jest indywidualna :tak:;-)

Pabela...
no to ładnego psikusa robi Ci to twoje maleństwo :-):-)

Maruda
...i kolejny synuś !! Gratuluję !! Ależ będą przystojniaki się rodzić w tym marcu :-)

Rudzik ..a u mnie na usg trzy razy ,że synuś więc mam przeogromną nadzieję ,że tak pozostanie - bo chcę SYNUSIA!!!:tak:;-)
 
Do góry