reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Pineczka, Buziaczek moje gratulacje! kolejni synusie:D
megPl Zdjęcia śliczne! bardzo się cieszę, że wszystko dobrze! płeć poznasz po kolejnej wizycie, jeszcze tylko troszkę niepewności;)
 
:baffled:u nas tez podobno wszystko jest wporzadku pomimo mojego przeziebienia:( ale i tak musimy miec dodatkowe usg w 32 tyg poniewaz polozna nie mogla dostrzec lozyska:/
 
no to jestem i ja i ...dołączam do grona mamuś, które w marcu urodzą....SYNKA:>:>
namęczyliśmy się potwornie żeby zmierzyć tego mojego małego lenia, w końcu i tak serduszko udało zbadać się tylko na oko, bo sie uparł, że nie będzie se odwracał na życzenie tylko jak mu się zechce:> ja nie wiem po kim to takie uparte:p
Mierzy całe 18 cm, waży 352 gramy, wszystko rozwija się prawidłowo:) pełnia szczęścia po prostu:)
 
takie coś: Tardyferon - fol
Mi dzisiaj ginka zapisała dokładnie takie same - jak tylko skonczę swoje witaminy mam się przerzucić na to

megpl, pinka, buziaczek, pestusia - cieszę się, że dzieciaczki rosną zdrowe :-)

Ja również jestem po wizycie. Dzidziuś waży całe 377gramow i rozwija się prawidłowo. Poza tym rośnie z niego mały psotnik... a właściwie z niej... Bo po dzisiejszym badaniu NASZ SYNEK OKAZAŁ SIĘ CÓRECZKĄ!!!!!! Jak jest na 100% nie wiemy i pani doktor zaleciła poczekać do kolejnej wizyty 12.11.
Więc, póki co, futrzakowa usuń, proszę, z listy płeć mojego szkraba :-D
 
Cześć dziewczyny !:-)
Dawno nie pisałam ,ale jestem cały czas na czasie bo podczytuję po cichutku sobie:-D
już się nie mogę doczekać wizyty sobotniej i potwierdzenia synka -bo póki co to mnie straszycie że Wasze dzidzi zmieniło płeć ojjjj!!!Nastawiłam się na synka i ciuszki superowe mam:tak: ale póki co to żeby zdrowe było bo zaczyna się chyba nieciekawie :szok:
Wybrałam dzisiaj moje wyniki badań i wszystko jest ok oprócz tego wysokiego białka na które miałam bardzo uważać bo ponoć niebezpieczne w dodatku z mojego normalnego ciśnienia czyli z 120/75 zrobiło się przeważnie 135/80 i martwi mnie to bo doktorka mówiła że ono i tak się pojawi i oby jak najpóźniej i chyba będzie podchodzić pomału do wysokiego -a to już byłaby mieszanka wybuchowa.Jutro pewnie do niej zadzwonię i spytam bo już mam pietra .:-(
Ale się spisałam ! Pozdrawiam wszystkie mamusie !:-)
 
No to teraz o nas.. Wynik z tych takich moich badań mam dopiero po południu.. Mam nadzieje, że to białko mi z moczu zniknie – bo na diecie nie jestem, a tu takie coś!!! (bo byłam na białkowej jakiś czas przed ciążą). Ana4 czy w związku z tym Twoim białkiem.. miałaś jakies bółe nerek, czy jakiekolwiek bóle w tamtych okolicach??
Ale co do badań mojego malucha. To na te badania kości nosowej, i szerokości szyjki – czyli żeby sprawdzić czy nie ma Downa.. było już za późno.. Trochę nie rozumiem dlaczego, ale widać tak jest.. Poza tym wszystko ma na miejscu, dwie nereczki – odpowiedniej wielkości, żołądeczek, móżdżek bez żadnych niepokojących dodatków, rączki – każda z pięcioma palcami, nóżki nie jakieś ‘końskie’ – nie wiem o co w tym chodzi, ale tak powiedziała pani doktor.. Mały nosek – powiedziała, ze po tacie.. Ale Adam ma większy nos chyba niż ja.. kurcze, aż mi głupio się zrobiło Co tam jeszcze.. Nie chciał się do nas ładnie obrócić, żeby pokazać swoją śliczną twarzyczkę, do tego jeszcze wraził łapkę do buzi i było po zawodach!! No i co najważniejsze, to to co miał między nóżkami – hihihi – no mówiłam, że to chłopak będzie.. (na 99,9% jak powiedziała lekarka jest maleńki facecik). Adam choć tak mówił, że może jednak dziewczynka.. to strasznie się ucieszył, aż mnie zaskoczył.. Już mówi, że będzie piłkarzem nie, nie – ja mówię, ze będzie pianistą Ot, takie marzenia rodziców!!!
No to teraz już czekamy, byle do marca

Miłego dnia
 
reklama
Pinka , buziaczek, Maruda - grauluję synusiów:-D

ona - nie denerwuj się wagą tym bardziej że w suwaczku mam podany wiek ciąży wg OM a moja dzidzia jest o 4-5 dni młodsza:-) więc raczej to ja powinnam się martwic że może jest za mała? :-(
 
Do góry