reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

milutek cudneeeeeeeeeeeee okruszki;-)))))))) niech sie zdrowo chowaja;-)) ciekawa jestem ile u mnie potworków mieszka hehe no mam nadzieje ze jeden;-)
 
reklama
ja tez juz jestem po 2 usg z racji tego że byłam u 2 lekarzy taka mnie duma dzisiaj rozpierałą w nocy z mojego dzidizolka bo przez 4 dni narobił wielkość o tydzień także ma juz 12mm niestety nie dostałąm teraz fotki bo kiepski sprzet i bez drukarki może od tej co bedzie mi prowadziła ciąze nastepnym razem wydębie fotke to sie wam pochwale
 
Milutek, jakie slodziutkie fasolki, az mi sie lezka w oku zakrecila :-)

A to moj ukochany guziczek przed tygodniem (15,8 mm):

Kn
 
Cześć Dziewczynki,
Gratuluję Wam waszych Fasolek i życzę wszystkim dużo zdrówka i pozytywnego nastawienia.
Ja już byłam na 2 wizytach (2 USG). Pierwsze w 6tyg i 2 dz i fasoleczka miała 5mm, sedruszko biło. Drugie USG w 7tyg i 5dniu i maleństwo miało już 1,4cm a tętno 142. Teraz termin mam na 18 sierpnia i już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Na 24 sierpnia mamy wyznaczony termin na USG genetyczne w Centrum Badań Prenatalnych, ponieważ od lat cierpię na zapalenie wątroby o niewyjaśnionym pochodzeniu i moja lekarka stwierdziła, że warto dokładne badania zrobić. Ja jestem dobrej myśli. Myślę sobie, że skoro brzuszek rośnie, piersi bolą, zero plamień to dzidzia prawidłowo się rozwija. Grunt to pozytywne myślenie.:-)



2nn3rjjgstfy4waz.png
 
reklama
Do góry