reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

milutek ale cuda! moje właśnie tak nie wyglądało, a kazałam ginkowi szukać drugiego. teraz już wiem jak to powinno wyglądać:)
 
reklama
Miluteeeek! Jakie piękne maleństwa! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego podwójnego szczęścia. U starszej fasolki ja normalnie rączki widzę! Ale właśnie - jak to starszej?! To tak może być? Opowiadaj wszystko po wizycie u lekarza!
 
Milutek, śliczne masz fasolki :-) Ja też pierwszy raz widziałam usg bliźniaków.... Piękne...

My też po wizycie - tym razem bez usg, bo już 5 było w tej ciąży - dalej luteina. Nie plamię więc jesteśmy wszyscy dobrej myśli.
 
Mim- ciesze się że już nie plamisz-to bardzo dobry znak:)Jestem dobrej myśli:)Zobaczysz będzie dobrze:)

A tak poza tym dziękuje wszystkim za pozytywne opinie o moich Skarbkach:)
 
Milutek ale rewelacja! :) to musi byc niezle przezycie dowiedziec sie o bliznietach :)

wszystkim zazdroszcze usg i podgladam, zeby sobie wizualizacje swojej fasolki zrobic :)
raczki, nozki i podobno w dziesiatym tyg zanika ogonek ;)

bo w szwecji twierdza ze usg szkodzi i denerwuje matke wiec robia tylko jedno ugh :/
 
reklama
Do góry