reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
fifi, mim - cudne fasoleczki!
mim, u Ciebie mam nadzieję już będzie z górki i wszystko będzie się układać bezproblemowo.

A my teraz nie możemy się doczekać USG 24 sierpnia - genetycznego. Będzie w 12 i 1 dniu - i dostanę filmik!!! W czwartek oglądałam film z USG przyjaciółki w 12 tygodniu właśnie i to było absolutnie niesamowite! Maleństwo brykało w brzuszku, wierciło się, prostowało i machało nóżkami. Cudo!!!
 
IMG_167.jpg

A to nasze maluszki kiedy miały po 15 mm:)
Pozwoliłam sobie zmazać na gorze nazwę szpitala. lekarza i moje dane z racji tego ze wrzucam je na publiczny post:)
 
ale super:-) podwójnego usg to jeszcze nie widziałam:rofl2: to musi być dopiero wrazenie zobaczyć to na zywo:sorry:

ja to oczywiście jak zobaczyłam moja fasolke na usg to odrazu mi sie łezka zakręcila, a jak usłyszałam serduszko to już w ogóle sie popłakałam:zawstydzona/y::sorry:
 
reklama
Miałam iść coś zjeść ale jeszcze Wam dorzucę fotkę z usg z 29.07
Tu maluchy maja po niecałe 3cm- ogolnie pomiedzy nimi jest 4 dni różnicy wiec każdy ma swój termin porodu :-)
IMG_16884.jpg

jeden lekarz powiedział ze na 90% dwujajowe. Natomiast jutro idę do drugiego i sie go o to odpytam:)
 
Do góry