reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

i ja wlasnie wrocilam z usg moje pierwsze i kamien spadl mi z serca widzialam jak macha raczkami i nozkami tak sie krecil ze nie dalo sie zmierzyc ale wszystko jest wporzadku to najwazniejsze no i z usg wychodzi ze bede lutowka
 
reklama
i ja wlasnie wrocilam z usg moje pierwsze i kamien spadl mi z serca widzialam jak macha raczkami i nozkami tak sie krecil ze nie dalo sie zmierzyc ale wszystko jest wporzadku to najwazniejsze no i z usg wychodzi ze bede lutowka

Moja Droga mi tak samo z Usg wychodzi, ale na karcie ciąży mam wpisane 1.03.2011 i tego się trzymam- jesteśmy marcóweczki :)
I przynajmniej ja się stąd nigdzie nie wybieram- mam nadzieje że Ty tez nie:)
 
Gratuluję wszystkim mamom dobrych wieści i oby tak dalej, a za resztę trzymam kciuki co by wszystko się poukładało!

Futrzakowa
wczoraj byłyśmy razem na usg...opowiadaj co tam , wszystko w porządku???

U mnie zaś Nasza iskierka ma 4 cm ..rośnie i prawidłowo się rozwija. Następna wizyta 5 września i usg genetyczne.:)
 
Milutek mi wychdozi 22luty ale tez sie nie wybieram stad zostaje hehe:)chociaz zdziwil mnie jak mi o tym powiedzial bo jakbym sobie miala siegnac pamiecia to to troche nie mozliwe ale nie wazne kiedy najwazniejsze ze rosnie:)
jak patrze na Twoj suwaczek z usg to tez jestem wlasnie w 12tyg i 2dniu a Tobie jaka data w takim razie wyszla tez 22?
 
Cornelka, mi wychodzi z ostatniej @ 22 luty :) ALe na pierwszym usg powiedzieli mi, ze niemozliwe... no i mialam dlugie cykle.. wiec w koncu wyszlo miedzy 26 a 3 marca.. Dowiem sie 27.08 na usg:)

(nic nie mam przeciwko 22 lutemu, bo to po pierwsze moje imieniny, a po drugie... najfajniejsze harcerskie swieto hhahaha)
 
Hej dziewczyny ja jestem już po kolejnej wizycie i kolejnym Usg:)
Szkrab nr.1 ma CRL 5,16, NT 1,5, 12tc, serducho 166/min
Szkrab nr.2 ma CRL 5,20 NT 1,4, 12tc.3d, serducho 162/min
Średni termin porodu 25.02.2011
To było pierwsze Usg z moim mężem który stał jak wryty przez ok 15 min.trwania badania. Skarbki machały do niego nóżkami i rączkami.....wypadało zrobić mojemu M zdjęcie- taka miał minę. Potem przez ok 30 min nawet się nie odzywał w takim był szoku- a jego odp. na to czy zamierza coś powiedzieć było:piewrszy raz cos takiego widziałem, jestem w szoku. Tak bardzo to przezył- teraz sie usmiecha i chodzi dumny jak paw:)
 
Wzruszyłam się.. chlip.. za półtora tygodnia mojego małża też czeka to przeżycie, a on strasznie emocjonalny jest.. ciekawa jestem jego reakcji ;P
Twojemu się wcale nie dziwię, w końcu zobaczył dwa ludki na ekranie, to już w ogóle extreme :D

Cornellka, Harsharani, Milutek ja mam 2 marca termin, ale zobaczymy co gin powie przy następbym usg, może też okaże się luty hihi

Massssssakra laski, mam wszystkie okna otwarte, łącznie z balkonem i nie ma czym oddychać, a Fredzik bidulek rozpłaszcza się z jękiem na podłodze w poszukiwaniu ochłody.. Ciągle dolewam mu wody do miski, ale jak tak dalej pójdzie to mi w nocy całe mieszkanie zasika.. Bo on mały jest, niecałe 5 miesięcy, więc jeszcze się uczy o co chodzi ze spacerami ;)
 
Ostatnia edycja:
Mój jak zobaczył Gabi na usg miał łzy w oczach a za każdym razem kiedy słyszał serduszko (nawet w 41 tyg na ktg) prawie że płakał:)) Przez całą ciąze chodził dumny nawet jak 2 pawie;)))) a teraz Gabi jest córeczką tatusia:)
DLATEGO CHCE SNAAAAAAAA!!!!!

Milutek GRATULUJE DORODNEJ PARKI:))
 
reklama
Milutek super ze jestescie juz po,ja tez jestem ciekawa reakcji mojego m,usg w poniedziałek,meza zabieram ze soba i mam nadzieje ze ginek pozwoli na jego obecnosc.
Malina u mnie tez duchota i pies ma jezor do ziemi wywalony ,prztgotuj sobie kilka szmat koło łózka co bys nie wdepła w nocy w kałuze ;)
 
Do góry