reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

milutek cornelka gratulacje Słońca oby tak dalej!

Mój m też usg z Piotrusiem strasznie przeżył, chciał ochłonąć i kazał się wysadzić 2 ulice od pracy żeby mógł się przejść:) a co dla niego było najstraszniejsze jak wspomina, to jajcarskie podejście ginka, który badając mówił: paluszków widzę, 1 2 3 4 5, tak są wszystkie paluszki, z drugą ręką to samo, z kosatkami też, m aż zielony był ze strachu jak tego słuchał, teraz stwierdził, że nie ma siły tego 2 raz przechodzić:)
 
reklama
O nie nie kochana :p Już go oduczyliśmy od spania z nami w sypialni, bo potem jak się dzidzia urodzi to z najpierw zamieszka z nami i nie chcemy, żeby jeszcze psinek się szwędał.. Ma do dyspozycji salon z mega wygodną kanapą (po tygodniu od zakupu puścił na nią pawia w nocy, załamka, ale na szczęście zakupiona w ikei ze zdejmowanymi pokrowcami, więc już przeszła pierwsze pranie, teraz ją na noc przykrywam na wszelki wypadek), kuchnię i przedpokój.
Właśnie Fred buszuje po balkonie i łapie komary hahaha ale ma takie zwolnione ruchy, że nawet żółw by mu uciekł ;)
 
ja niestety albo stety dzisiaj bylam sama ale na nastepne juz napewno postaram sie go zabrac:)

Milutek fajnie ze wszystko wporzadku:)a dlaczego jest pomiedzy dziecmi roznica 3dni?

u mnie tez duszno mam juz dosc tych upalow:(
 
Milutek, ale Twoje krasnalki szybko rosną:tak:. Fajnie że małżowy towarzysz Ci podczas USG,mój tylko z O. w ciąży na każda wizytę chodził ze mną i mamy młodego od 8 tygodnia na kasecie - też wielka fascynacja :tak::-D- potem z J. sama chodziłam i teraz tak samo sama chodzę.
 
ja niestety albo stety dzisiaj bylam sama ale na nastepne juz napewno postaram sie go zabrac:)

Milutek fajnie ze wszystko wporzadku:)a dlaczego jest pomiedzy dziecmi roznica 3dni?

u mnie tez duszno mam juz dosc tych upalow:(

To ponoć naturalne różnice- lekarze trzymają się faktu ze doszło do zapłodnienia dwóch osobnych komórek i nie musiało to nastąpić w tym samym czasie- nasze szkraby już na 99% są dwujajowe-każdy ma swój domek:)
 
Milutek, z bliznietami to podobno calkiem duze roznice moga byc jak sa dwujajowe. Niezle jaja :) Moja przyjaciolka ponad rok temu urodzila parke, chlopak i dziewczyna i oni byli tacy malutcy!tak malych dzieci w zyciu nie widzialam, no jak takie kurczaczki malenkie! ale szybko nabrali wagi i potem juz byly takie kluseczki, ale prawie sie poplakalam jak ich pierwszy raz zobaczylam :)

a moj maz usg zobaczy pewnie dopiero jak przyjade do PL...bo w terminie mojego jedynego szwedzkiego go nie bedzie u mnie buuuu i tez mu smutno, bo lubil sobie co miesiac zobaczyc dzidzie jak poprzednio bylam w ciazy.

ja juz na leb dostaje z tym, ze nie moge maluszka zobaczyc i mi sie sni i w ogole...ale no jak tu ktos chce miec usg dodatkowe to jak na psychola patrza no i tez troche trzeba zaplacic. Moze dam rade do pazdziernika ;)
 
ja jestem z bliźniąt dwujajowych. ja ważyłam po urodzeniu 1.800, a moja siostra 2.150. ja to byłam taka kruszynka, że każdy bał się mnie na ręce wziąć, żeby krzywdy przypadkiem nie zrobić. wagi i wzrostu nigdy nie nadrobiłam, ale... małe jest piękne :)
 
reklama
Milutek i Cornelka super że z waszymi dzidziusiami wszystko w porządku 3mam za was i wasze wszystkie dzidziusie mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
 
Do góry