reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Gratuluję tym dziewczyną które już zobaczyły swoje skarby a niektóre z nas muszą jeszcze czekać i czekać no i super że wasze maleństwa rosną i wszystko jest ok :-D oby tak do marca dziewczyny :tak:;-)
 
reklama
wczoraj na 2 wizycie przeżyłam szok - zamiast kropki, którą znów spodziewałam się ujrzeć zobaczyłam dziecko :-D z wyodrębnioną głową i zalążkami nóg i rąk! Gin stwierdziła, że duży dzidziuś i chyba starszy będzie niż z terminu który podałam, ale na pewno będzie marcowy ;)
Serduszka też posłuchałam, czyli u nas wszystko gra.
Następna wizyta 1 września w 13 tyg. jest nadzieja na poznanie płci, oj nie mogę się doczekać.
 
Ja byłam dzisiaj i wszystko jest ok z fasolką no ale nadal plamie dziewczyny USG w porządku a następną wizytę i USG mam 20.08 :-) już nie mogę się doczekać :-)
 
Witam wszystkie kobietki - ja jestem w 7 tc i miałam juz 2 razy robione USG. Jest to widok cudowny. Najgorsze dla mnie było kiedy doczekam sie bicia serduszka bombelka - ale jest ok. Czekamy do marca kiedy przyjdzie na swiat:) Mam juz synka i mam nadzieje ze tym razem bedzie dziewczynka. Pozdrawiam :)









 
Ostatnia edycja:
Hej- ja to usg miałam już chyba 5 razy robione. Nie był to mój obłęd chęci zobaczenia co się dzieje w moim brzuszku tylko kłopoty zdrowotne i dwukrotny pobyt w szpitalu. Pierwsze usg miałam w 5 tyg.i było widać tylko pęcherzyk. Kolejne w szpitalu...a tam radosna nowina- będą Bliźniaki:)potem jeszcze dwukrotnie w szpitalu usg bo wykryto krwiaczki (ktore juz sie wchłoneły) i kolejne kontrolne 18.07. Jak mi się uda to wrzucę zdjęcia z usg:-)
 
cudne maleństwo :)
ja muszę przyznać, że moje tak się ułożyło na jednym zdjęciu, że już wyglądało jak malutki człowieczek. tak od przodu :)
 
reklama
SANY1883.jpg
Moja fasolinka
 
Do góry