reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Wróciłam właśnie od lekarza :)
Fasolka ma 15,6 mm, pęcherzyk 33,9 mm, serducho bije - słyszałam :)
Termin porodu wg usg o 5 dni wczesniej - 10 marca.

Niestety nie mogę wkleić zdjęcia, bo skaner tylko w pdf zapisuje :(

kocha wspaniałe wiadomosci oby do marca!!!!!!!!!!!!!!! ja mam 28 sierpnia i juz sie doczekac nie moge
 
obywatel lub obywatelka mojego brzucha ma 3mm "wielkości":szok: i serducho wali jak szalone:-Djestem przenajszczesliwasz na świecie!!!pobeczałam sie przy tym usg jak głupia:-)a potem jak lekarz mierzył mi ciśnienie to z emocji miałam 140/90 :-)
a tearz to co mnie przeraziło...pisałam ze troche plamiłam i takie tam, otóż to był dosyc pokaźny krwiak, który groził poronieniem:no: oczywiscie niczego nie swiadoma nawet nie zadzwoniłam do mojego lekarza...teraz jest juz niby dobrze, tzn krwiak sie powoli wchłania...
Mam zwiekszona dawke luteiny do 3x na dobe..ochydztwo, bleee...
Poza tym dostałam skierowania na badania glukozy, morfologie i moczu..
Nadal jestem w cięzkim szoku! to było takie nie samowite zobaczyć te pulsujace pixele na tym monitorze USG:-D
Na wakacje mogę jechać, nastepna wizyte mam 30.08 troche zrobiłam krzywa mine jak mi zaproponowal ten termin, i nawet sie smiał ze jestem kolejna pacjentka która chodziła by na usg raz w tygodniu no i sie zlitował i powiedział ze jak juz bede bardzo zniecierpliwiona to zrobimy wizyte wczesniej:-)
To tyle dziewczęta, ale nie umiem oddac tych emocji, ktore mi towarzysza..:rofl2:
 
gratulacje dziewczynki :-) trzymam kciuki za was wszystkie:-) dbajcie o siebie!

ja mam wizytę 11 sierpnia (wracam na 2 dni z urlopu żeby iść do ginka ) i na pewno dam znać :-)
 
reklama
Do góry