reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
magula gratuluję :)
ja wizytę mam na 17 sierpnia, ale następne usg dopiero 1 września.
mój lekarz się śmieje, że wszystkie by chciały za często mieć usg, więc on musi byc twardy!
nie miałam innego wyjścia, jak tylko zapisać się na termin, który mi wyznaczył. nieugięty facet. ale fajny, konkretny lekarz :)
 
dziewczyny gratulacje, fajnie, ze już zobaczyłyście swoje maleństwa :-)
ja niestety muszę czekać jeszcze około miesiąca na pierwsze usg
dzisiaj mam pierwszą wizytę u położnej o 11.15, ale niczego konkretnego się nie spodziewam :eek:
 
My też jesteśmy po kolejnej wizycie i też mamy dobre wiadomości - pęcherz przykleił się, więc trochę zmniejszyło się ryzyko poronienia. Iskierka rośnie - 1,36cm. Serduszko bije :-)
 
Gratuluje Wam serdecznie!!!!
nim nie martw się,wszystko będzie dobrze!!!!

Ja ide na usg genetyczne 27 sierpnia,licze już dni i godziny...:-)
 
reklama
Do góry