reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

dziewczyny jestem taka zestresowana dzisiejszym usg ze nie wiem co ze soba począć.... okaże sie czy dzidziuś ma wolne nóżki... modle sie zeby było ok... mam nadzieje że mały/a jest silniejszy/a od mamuśki :) trzymajcie kciuki!! buziaki i do później!!

ps. futrzaczku pamiętam pamiętam tylko czasu jakoś nie było... znajde chwile to na pewno przeszukam płyty z instalkami!!
 
reklama
Dziewczyny ogromne gratulacje!!!!!!!!!
Milutek duże te Twoje dwa szczęścia!
Pastela cudownie !
rozczochrana ja też bardzo się denerwowałam przed usg, trzymam mocno kciuki za Ciebie i bobaska.Będzie dobrze,musi być i już
 
Gratuluję wszystkim dobrych wieści:-)
Rozczochrana wszystko będzie dobrze:tak:
Malinaa niestety zdarzają się takie tragedie, los potrafi być czasami taki niesprawiedliwy:-(
Ja byłam wczoraj na wizycie u mojej ginki, niby tylko pokazać jej wyniki z usg genetycznego i odebrać wynik z cytologii, ale zrobiła mi też szybciutkie USG. Wszystko było ok:-), i pani dr stwierdziła czyżbym jakąś płeć widziała. To się zaczęłam dopytywać czy chłopak, bo moj narzeczony stwierdził, że jak będzie dziewczynka to on reklamacje złoży:-D, to ona na to, że na następne USG zaprasza nas razem, bo lepiej będzie widać i nie chce wprowadzić nas w błąd. Ale wynika z tego, że raczej będzie chłopak:-)
 
Milutku, Pastelko, Magdziorku moje gratulacje! Zuch Dziewczyny z Was!

Agatatjon, Buziaku, Rozczochraku, - dzisiaj nasz dzień! ja idę na 16-tą ;-) a czuję się normalnie jakbym na egzamin szła :nerd:
 
Pastella gratuluje coreczki,super wiesci.
Rozczochrana ja to dwa tygodnie przed usg a juz sie tez boje.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty naszych marcjaneczek.
 
Wklejam zdjęcia z piątku bo dziś niestety nie dostałam. Dzidzia urosła prawie centymetr i teraz mierzy 7.5 ;)
 

Załączniki

  • usg1.jpg
    usg1.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 43
  • usg2.jpg
    usg2.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry