reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Ja tez nie widze:(
Pinka ale Ty biedna jestes tyle razy Cie w balona robia,przyjedz do nas zrobic prywatnie usg :),trzymaj sie,na pewno jest dobrze.
 
olcia - no widzisz............... ja juz do mojego mówie ze chyba na głowe dostane bo ciage nic nie wiem ,nie wiem czy wszystko z dzidzia ok ehhhhh
 
ale nie widzicie załącznika czy nie wiecie co gdzie jest na zdjęciach?? :D
bejbik.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
badania genetyczne mam mieć 27.09 i robi sie je do 21 tygodnia ciąży :) przynajmniej tak mi powiedziała położna :) ale mam jeszcze po drodze jednen anomaly scan kontrolny po tym jakie mialam przejsca z dzieciaczkiem 23.09 wiec wszelkie problemy genetyczne i rozwojowe powinni wykryc tudziez wykluczyc i moze obejdzie sie bez tego usg 29.09 :)

aaa po drodze mam badania krwi, przesiewowe i na prawdopodobieństwo wystapienia u dziecka chorob takich jak Down Syndrome 17.09 :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry