reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dziękuję;) Tyłkiem się dziś cały czas odwracała i znowu nie chciala pokazac tego karku.. Tak jak w piątek. Ale lekarka powiedziała ze chyba nie jest tak zle i wcale by sie dzieciaka nie czepiała ;) Polepszyło mi się troszkę. Niestety amnio nie wykluczone, dalej czekam na wyniki pappa ;/
 
reklama
Dzięki za gratulacje, zamówiona była dziewczynka i się udało.
Na usg ginka mowi 'pęcherz pusty więc dzidzia wysikana', no to ja się pytam 'no ale czym wysikała?'Ona gapi się i nie kuma. A po chwili załapała i mówi, ze na dzis mamy ważniejsze pomiary i nie będziemy dzidzi męczyć... :(
mina mi zrzedla, bo miałam obiecane, że postara się zajrzeć.
No ale dzidziuś był upary i nie chciał się przekręcić, więc miałam bardzo długie usg, przeplatane gimnastyką i kręceniem gołym tylkiem... no i w końcu jak już kark został zmierzony, to mala pokazała co ma między nogami. Ginka od razu wypaliła, że mam dziewczynkę z bardzo dużym prawdopodobieństwem, bo właśnie w tym tyg. można z dużą pewnością stwierdzić płeć.
Od początku byłam nastawiona na dziewczynke i będzie parka.
Jupiiii

Powodzenia dziewczyny, aby wszystko bylo ok u maluszków. Trzymam kciuki :*
 
Pastela gratuluje córci:tak::-) tez licze, ze mi sie trafi corcia tym razem i będe mieć parkę:-)

wsyztskim zyczę pomyslnych badań, usg i co tam jeszcze - aby wsyztskie dzieciaczki były zdrowe i szczęśliwie przyszły na świat:tak:

kurczę juz doczekac sie nie moge tej wizyty, zazdroszcze, że tyle juz z was po drugim usg jest, no ale potem znowu bedzie czekanie:rofl2:
 
juz po wizycie moje maleństwo jest juz piękne i duże ma rączki nózki wszystko na swoim miejscu wkleje wam później fote bo mi sie baterie rozładowały od aparatu tak sie ciesze em miał taka treme jakby to on był conajmniej badany jak zobaczył małego to stał jak wryty i mówi do tej lekarki ojeja on juz taki duży super teraz stwierdził że na każda wizyte bedzie ze mna chodził nastepna 22Tylko zdenerwowałam sie troche bo mały sie nie ruszał co prawda usg trwało może 3 min ale chyba powinien fikać?
aha i pytałam o usg genetyczne to mi pow że moge jechać zrobic je do Poznania koszt 300zL!!!!!! ale ona na moim miejscu by sobie darowała bo jestem młoda a ona mnie zapewnia że na 100% wszystko jest w porzadku a ja myślałam że to jest standardowe badanie i na NFZ ogłupiec idzie
 
Papciarkowa, ty skad jestes?

I bardzo dobre informacje, grauluje! I nie martw sie! Czasami dzieci zwyczajnie spia i dlatego sie nie ruszaja :)
 
Halloo
Ja tez juz po usg dzis i wszystko jest wporzatku! dzidzia ma 5,8 cm. Bardzo sie ciesze bo to bylo moje pierwsze usg i bardzo sie stresowalam. Polozna straszna nic nam nie chcialam mowic co z dzidza dopoki glosu nie podnioslam na nia. \Wiec nadal niewiemy jaka plec:( ale mam przeczucie ze chlopak:)
Zdiecie wstawie jak znajde chwilke a teraz zmykam bo do kolezanki jade;)
 
wszystkim tym mamusia ktore widziały swoje skarby wszytskiego dobrego i oby tak dalej.....


a u mnie hmmmmmmmmmmmmm

tak sie cieszylam ze wreszcie choziaz uslysze serce bobasa a tu dupa nic nie wiem tak jak dotychczas zbadała mi tylko cisnienie i to 4 razy bo strasznie niskiem mialam i tyle reszta w 16 tygodniu w poniedziałek na blood test i czekac mam na list w spawie scanu.......

no to na tyle bo nastroju nie mam :baffled::sorry2:
 
reklama
Do góry