reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
ostatnio nic a nic czasu, ale tak z doskoku napisze, ze wymieklam i sie na jutro umowilam na usg :) to moze bede miala cos ciekawego do napisania i MILEGO! ciut sie stresuje, ale lepiej miec to za soba....
 
OK, dam znac jak nie padne z wrazenia i nerwow i jak nie umre z glodu, po uiszczeniu rachunku ;) hehehehe :)
 
Hej przedstawiam Wam wymiary moich Szkrabów z tego poniedziałku. Zdjęcia niestety nie mam bo usg było podczas pobytu w szpitalu.
Dzidzie maja teraz po 8,15cm ważą po 100 i 114 gramów....a brzuszek strasznie cały czas rośnie:-)
 
jaaaa, jakie wielkie juz :) ale jak sa dwa i takie duze, to juz je czujesz??? bo ja zaczynam miec zwidy, ze swoje troche czuje hehehe ;) chyba przez to ze harsharani napisala, ze ona swoje czuje :)
 
Milutek super wyniki, duze te twoje szkraby:tak::-) gratulacje

ja wizyte mam za tydzień, 8 wrzesnia, juz sie doczekac nie mogę:sorry2: zrobilam wczoraj badania(morflogia, glukoza, mocz i przeciwciała anty RH), cienko było wytrzymac na czczo, ale jakos dałam radę. Odbiór wyników dopiero po niedzieli, bo na te przeciwciała się tak czeka, no ale musze je kontrolowac bo ja mam niestety grupę Rh- a Hubek ma po tatusiu Rh+ i zeby nie był problemu przy drugim dziecku, to musze nad tym teraz czuwać.
 
reklama
Do góry