reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Bosonóżka heh dobry ten Twój em a że sie nie wstydził pochwalic przy teściowej że ma aż taki rozmiar
 
Marta, nawet nie strasz! Żałoba by była nie z tej ziemi. M. niedługo z transparentem zacznie chodzić!
hahaha ach te chłopy :) no Bosonóżka ja tam myśle że taka MEGA armata to sie tak łatwo nie wchłonie :D:D:D:D nic sie nie bój :p
ja mam dzisiaj 12 tydzień i za tydzień wszystko sie okaże .... tzn. czy wszystko ok :) ale jestem dobrej myśli... zwłaszcza że dzisiaj się czuje o niebo lepiej :) jeszcze raz wielkie GRATULAJCE na tego małego rozbójnika co Ci w brzuszku fika ;)
 
Bosonóżka- serdecznie gratulacje!!!!!!!!!!! no focie cudne interesik tez;-)))
scarletka ciesze sie ze u ciebie ty razem wszystko dobrze i Piotrus doczeka sie rodzenstwa;-)) tak trzymac......

a ja nadal nic nie wiem:no::no:

choc wczoraj nunuś poruszał sie calym swoim ciałkiem 2 razy i to dosc mocno;-)))))
 
Bosonóżka jeszcze raz gorące gratulacje dla Twojego M. również, super patrzeć jak Ci nasi mężczyźni tak się cieszą, foteczki super:-)

a ja piszę i melduję że jesteśmy po wizycie u lekarza i usg 4d:tak: widzieliśmy naszego Bąbelka, jest zdrowy i ruchliwy i mierzy prawie 5 cm, lekarz mierzył przezierność karkową wynik 1,7mm więc też ok:-) byliśmy na wizycie w trójkę to jest ja mój M. i moja Hania, która rozrabiała, nie wiedziała na który monitor ma patrzeć i tylko czekałam aż się dobierze do całej aparatury... na koniec się zrehabilitowała pokazała gdzie jest dzidziuś w brzuszku,dała cześć lekarzowi na do widzenia i przesłała całusa. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak Dzidziulek wygląda widać było paluszki u rąk i nóżki i uszko i w ogóle już taki duży chociaż ma tylko 5 cm, ale najważniejsze że jest zdrowy:-) jestem uspokojona i szczęśliwa!
 
reklama
Do góry