reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Kasiulka mam to samo, też jestem po cesarce. W sumie może to stres po całym okresie ciąży, że się zaciskamy bezwiednie :baffled: Jeśli któraś z Marcówek ma jakieś pojęcie to chętnie też się dowiem, z czym to może być związane.
 
reklama
:/ Vetka ja próbowałam z żelem i bez zmian niestety. Ciekawe co jeszcze może być powodem. A najlepsze jest to że lekarz tak jak u Kasiulki stwierdził, że wszystko jest w porządku.
 
ale że co w tej głowie? :( ja bym juz chciala normalnie sie kochac a tu taki bol i mysle tylko zeby juz to sie skonczylo bo mnie boli :( z żelem oczywiscie probujemy bo posucha tam jak nigdy;/
 
Ja też jestem po cesarce i u mnie jest już normalnie, ale w czasie ciąży miałam takie problemy jak wy. Czytałam gdzieś, że są tabletki jakieś na wilgotność ale to gin by musiał przypisać, ale osobiście ich nie stosowałam...
 
A ja po sn mam takiego stracha na sama mysl, ze mnie paralizuje... az mi zal mojego Emka;/ Najgorsze jest, ze nawet nie sprobuje tak sie boje...
 
Dziewczyny ja tez mam ten problem. Moj gin stwierdził zapalenie. Powiedział, ze po porodzie błona śluzowa musi sie zregenerowac i przepisał mi tabletki dopochwowe Vagifem. Drogie, jak skończę brać, to powiem czy skuteczne.
A no i mój K. myślał ze po porodzie sn bede rozlazla, wiec zeby zwiekszyc moje doznania kupil prezerwatywy z wypostkami, co dało dla mnie efekt tarki. Masakra! Zwykle prezerwatywy powodowaly znacznie mniejszy ból, ale jednak nadal ból. Stad wizyta u lekarza. tabletki bierze sie 2 tygodnie.
 
Ja w końcu poszłam jeszcze do mojego lekarza prowadzącego ciążę i powiedział, że musi się tam w środku wszystko odbudować na nowo, że w czasie karmienia piersią też jest tam wyjałowione wszystko. Dał Lactovaginal dwa opakowania, na czas stosunku powiedział żeby stosować Provag żel a oprócz tego na wargi Pimafucort, bo coś mnie tam piekło jak się załatwiałam i w czasie mycia też. Marcina nic nie piecze ani nie swędzi więc to tylko u mnie coś się dzieje. Oby się tam ładnie odbudowało co trzeba, bo już bym chciała wrócić do normalności ;)
 
reklama
Do góry