reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

A ja mam plan odwiedzić kilku lekarzy: ginekolożkę-ogólny "przegląd"+usg piersi, dentystę-przegląd+ewentualne plombowanie. A na koniec-dla przyjemności-kosmetyczkę,bo moja twarz "tęskni" za zabiegami i masażami:-D:-D Ciekawe tylko czy starczy mi kasy na te wszystkie "rewelacje":eek:
 
reklama
Spring to masz podobne plany do mnie;)na mnie od 3m-cy czeka ginekologendokrynolog,poza tym powinnam isc do dentysty i okulisty,zobaczymy co wyjdzie z tych planow bo ponoc na razie nie rejstruja ani na ten rok juz ani jeszcze na przyszły:/
 
Ola ja chodzę do ginki i dentysty prywatnie,bo chyba bym osiwiała jakbym miała czekać tak długo na wizytę:sorry:
 
Ja też się wzięłam za siebie :-) ginekolog już za mną, do dentysty już zaczęłam chodzić, dwa zęby zrobione, zostały jeszcze 3 :-( usg piersi+wizyta u onkologa w grudniu - mam włókniaka w piersi to znaczy miałam przed ciążą, mam nadzieje, że zniknął! no i musze iść do okulisty na kontrolę i do lekarza rodzinnego, bo mam anemie.....
 
a ja odwiedziłam ginka, okulistę i onkologa, jak ja kocham lekarzy:( a dziś przyjemniejsza część, kosmetyczka a w poniedziałek fryzjer:)))
 
Ja do gina chodzę co dwa miesiące, fryzjera moje włosy nie widziały od początku sierpnia, kosmetyczka była ze trzy lata temu chyba, dentysta by się przydał ale jakoś nie mogę się zmobilizować, poza tym wiecznie mi pieniędzy na to brakuje, a do okulisty idę jutro - dzięki Wam, bo pisałyście tyle o nim :)
 
Ja u fryzjera byłam w kwietniu przed świętami wielkanocnymi :-D, ale siostra końcówki mi trochę podcinała ostatnio. do gin chodze regularnie. U okulisty tez byłam jakoś w czerwcu( następna wizyta w przyszłym roku). No włąśnie na fundusz tak jest od listopada już, żę nie rejestrują. Dlatego ja do dentysty zadzwonię dopiero po nowym roku, bo teraz to i tak nie ma sensu... Aż się boję jak byłam w ciąży na początku to wyleczyłam wszystko, ale teraz wydaje mi się, że i tak może być nie fajnie...
 
reklama
Ja przed ciążą miałam wsio wyleczone.. a teraz tyle ubytków i to wszystko przez okres ciąży..
do fryzjera muszę iść, pasemka odnowić przed swiętami, a do kosmetyczki nie chodzę bo nigdy nie mialam po co, chyba ze na jakas odnowe hmmm:-)
 
Do góry