reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
haha:-D to ja jakaś zacofana jestem:-) o takim sposobie antykoncepcji nie słyszałam:-) tzn słyszałam ale tylko u panów...:-)

ja się ostatnio wybierałam ale że dostałam w końcu @ to jeszcze chwilkę poczekam...
 
Scarletka jak się czujesz po tych zastrzykach? gin też mi proponował ale ja naczytałam się opinii różnych i się boję:sorry:
futrzakowa ja byłam u gina po 7 tygodniach od porodu, miałam znowu iść w lipcu, ale z kasą było krucho:sorry: no i jakoś tak wyszło że nie dotarałam do teraz:no: kilka razy nawet dzwoniłam żeby sie umówić ale w godzinach kiedy ja mogłam to już nie było miejsc
 
Dokładnie zastrzyki anty:tak: Jestem juz po drugiej dawce i czuję się świetnie. U siebie nie zauważyłam żadnej reakcji ubocznej. Jak dla mnie, tanio, skutecznie i bardzo wygodnie. Jednak, że są to hormony, to po skończeniu karmienia chciałabym założyć drugi raz wkładkę.
 
reklama
w najbliższy czwartek ale na usg już nie liczę bo z tego co pamietam to po tym genetycznym to już mi robił co drugą wizytę.. Futerko - czuję kopniaki!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry