reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Maya, a gdzie można sobie zafundować taką akupunkturę? U jakichś chińczyków? :-D brzmi kusząco, ale pewnie kosztowne
 
reklama
Maya, a gdzie można sobie zafundować taką akupunkturę? U jakichś chińczyków? :-D brzmi kusząco, ale pewnie kosztowne

Tutaj akupunktura jest bardzo popularna, mi robi ja moja polozna. Place 5 euro za igly, beda trzy seanse, wiec w sumie 15. Jak na Niemcy, to praktycznie za darmo.
 
Kolo kolana jakies dwa punkty i przy kostce, jutro bede wiedziala wiecej :-) Nie mam pojecia, czy i gdzie to w PL mozna zrobic.
 
hej, ja po wizycie. Posiadam rozwarcie na 2cm, ale jeszcze szyjka się trzyma. Jutro o 10.00 mam wstawić się w szpitalu, mój ginek ma dyżur całą sobotę i niedzielę, jak On to powiedział „będziemy próbować”. Jak to teraz dotarło do mnie to jestem przerażona, nawet zdążyłam się popłakać ze strachu..
boję się przede wszystkim o to, żeby Gabrysia była zdrowa w stu procentach i żeby ze mną było wszystko dobrze, żebym dała radę.. ale o to chyba każda się martwi..
 
Ostatnia edycja:
Nie ma co płakać. Pewnie nie tylko ja ci zazdroszczę, że będziesz to już miała za sobą. A do tego ten komfort, że wiesz kiedy i możesz się przygotować ;-) Ja bym ze szczęścia chyba płakała
 
Koncia - poprostu to do mnie dotarło teraz i kurde się rozkleiłam, że sobie nie poradzę.. jak człowiek jest nieświadomy kiedy to nastąpi, to luz, a teraz kurde się przeraziłam ;-)
 
Wredniak kochana bądz dzielna, 3 mamy kciuki ... Nie denerwuj się i dzidzia tez bedzie spokojna, jeszcze troszke i bedziecie razem ;)))):-) Uśmiech proszeeee :p :tak:;-)
 
wredniak trzymam kciuki i powodzenia:-) dasz radę - o to się nie martw:tak: myśl o Gabrysi zdziała cuda - zobaczysz:tak: będziemy czekać na wieści...
 
reklama
Wredniak, mocno zaciskam za ciebie kciuki! Będzie dobrze!!!

A tak w ogóle to ja jutro też idę do szpitala. Z tym, że u mnie nie wiadomo jeszcze czy tylko mnie zbadają i każą dalej czekać czy coś tam się ruszyło.. Ale byłyby jaja, jakby nasze Gabrysie w tym samym dniu się urodziły :-D
 
Do góry