reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Wredniak, mocno zaciskam za ciebie kciuki! Będzie dobrze!!!

A tak w ogóle to ja jutro też idę do szpitala. Z tym, że u mnie nie wiadomo jeszcze czy tylko mnie zbadają i każą dalej czekać czy coś tam się ruszyło.. Ale byłyby jaja, jakby nasze Gabrysie w tym samym dniu się urodziły :-D
kochana to jutro ciekawy dzień się zapowiada:-) w takim razie i za Ciebie trzymam kciuki!:-)
 
reklama
Wredniak- tzrymam kciuki

A mi dzis wyszedl super duzy czop!!!! dlugosci palca wskazujacego z lekka domieszka rozowatego zabarwienia. Widze ze zaczol sie wyscig z czasem :tak:
 
Wredniak trzymam kciuki

Dove no u Ciebie już blisko cesarka, jeszcze tylko 4 dni i będziecie mieć synka przy sobie, ale fajnie :-)
 
Wredniak- tzrymam kciuki

A mi dzis wyszedl super duzy czop!!!! dlugosci palca wskazujacego z lekka domieszka rozowatego zabarwienia. Widze ze zaczol sie wyscig z czasem :tak:

Dove Ciebie tak dlugo nie bylo, ze juz myslalam, ze jestescie PO! Koniecznie musisz komus dac numer telefonu :)
 
No od 3 dni kombinujemy z seksikem... pewnie dlatego sie cosik ruszylo. Jestem ciekawa czy sie tak uda :) choc za pozno zaczelismy wiec jak piszecie duzo czasu nie zostalo.


Moja wizyta u midwife w piatek odbyla sie szybko . Pobrala krew przed cc i byla troszke zdziwiona ze jeszcze ma mnie zbacac ( tak bylo ustalone z poprzednia ) . Ona nic o tym nie wiedziala ale posprawdzala z mina meczennika.
Ogolnie wszystko dobrze, cisnienie mocz - OK
Problem w tym ze jak mnie badala tak mnie bolalo po jednej stronie ( jak naciskala) . Spytala sie mnie czy to od dawna a ja na to ze od tak polowy ciazy. Zdziwila sie troche i powiedziala ze to moze byc np: miesniak czy cos tam takiego wiec jak mnie otworza na cc mam powiedziec by odrazu sprawdzili co to tam jest- albo i nie. Teraz sie troszke zastanawiam z tym bolem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dove-mięśniaki widac na USG a o ile wiem miałaś je robione w trakcie ciąży. Powodują raczej obfite krwawienia niż ból
 
Do góry