reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Dzieki ;),co do ceny to ja sie pocieszam ze mam w tym dwoch specjalistow: ginekologa i endokrynologa,jak bym miała chodzic do obu prywatnie z osobna to by jeszcze drozej wyszło.
 
byłam dzisiaj u doktorka. zbadał, obejrzał wyniki, powiedział: no generalnie póki co jest ok :)
tylko w połowie ciąży będę musiała pójść do okulisty sprawdzić, czy mi się wzrok nie pogarsza (na razie wadę mam małą, niecałe -2). no i za 2 tygodnie usg, a za 3 tygodnie kolejna wizyta...
 
fajne te wizyty fajne, super, że u was wszystko ok:-)
ja sie juz doczekac kolejnej wizyty nie moge, a to dopiero 8 wrzesnia bedzie, nie wiem jak ja to wytrzymam tyle czasu:-Dnajpierw będe musiała jeszcze badania porobic, ale narazie to jakos nie widze, żebym mogła wyjśc na czczo z domu w ogole:baffled:
 
mi lekarz powiedział, żebym najwcześniej tydzień przed wizyta badania robiła, bo wtedy ma najaktualniejsze wyniki. więc możesz jeszcze troszkę poczekać.
 
no wiem wiem, ze wtedy najlpiej, więc zrobię te badania na poczatku wrzesnia i tyle:tak:
przeraża mnie jednak fakt bycia na czczo, no ale inaczej sie nie da:sorry: bedzie musiał mąż ze mna jechać, bo ja czasem moge nie dojechac sama
 
Rosmerta ja tez zawsze miałam problem z badaniami na czczo,i tym razem tez maz mnie zawiozł i przywiozł,badania robiłam bezposrednio w labolatorium bruss dzieki temu mogłam przyjechac nawet na 10.00 i nie było kolejki.
Mam nadzieje ze wszystkie marcoweczki beda miały tak dobre wyniki i miłe doswiadczenia z lekarzami ,no i ze wszystkie nasze ciaze beda bezproblemowe.Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry