reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

na razie było bez usg, tylko z badaniem ręcznym. ale w przeciwieństwie do pierwszej wizyty juz nie mówił, że macica mała, tylko że wszystko w normie. pytałam o filmik z najbliższego usg, to powiedział, że jak bardzo chcę to nie ma sprawy ale on by proponował w 21 tygodniu, bo wtedy najlepiej wszystko widać. a co do jedzenia i innych tego typu porad to mam jeść to na co mam akurat ochotę, bo organizm dobrze wie co potrzebne (z zastrzeżeniem tych bezwzględnie zakazanych surowych jajek i niepasteryzowanych serów i mleka). no i oczywiście nie przemęczać się i nie dźwigać, bo teraz jest moment, kiedy łożysko przejmuje ostatecznie produkcję progesteronu, więc mam ogólnie na siebie uważać.
 
reklama
fiffronka supcio, że wszystko dobrze, bardzo się cieszę, a co do badań, to też robię je na tydz przed wizytą. kolejna w przysżłym tyg.
rosmerta jak ja cię rozumiem. pojechałam dzisiaj o 8 na czczo oddać krew, myślałam że się uwinę, wpadnę do domu i wszamię śniadanie, a przyszło mi czekać 2,5 godz. myślałam, że im tam podłogę zarzygam
 
Harsharani - musisz się dostosować do zaleceń lekarza, nie masz wyjścia:( Bidulka:-(

Ja mam z kolei problem z wątróbką i nie wiadomo jak ciąża wpłynie na jej stan. Póki co wyniki mam lepsze niż przed ciążą, oby tak dalej.
 
Witam Was wszystkie marcowe mamusie :)
Ja co prawda mam termin na początek kwietnia, ale od wczoraj męczy mnie pewna sprawa. Bylam wczoraj po raz kolejny na USG (7 tc) i niestety nie bylo jeszcze serduszka, a i zarodek "niewyrazny", mam jeszcze isc za tydzien i wtedy powinno sie juz pokazac. Strasznie sie martwie i boje :( dodam, ze dzisiaj robilam betke i wynik byl bardzo ladny 36 742....
jak to bylo u Was, kiedy pierwszy raz widzialyscie serduszko?
 
Nie jestem ekspertem ale moze poprostu to jest wczesniejszy tydzien a nie 7 i dlatego nie było serduszka? Po za tym chyba u kazdego w innym tempie wszystko sie rozwija.Ja akurat w 7tyg i 5 dniu juz słyszałam serduszko.
Skoro betka ładnie rosnie to pewnie jest wszystko ok,nie martw sie na zapas bo stres szkodzi fasolce,bedzie dobrze.
 
reklama
Ola ..gratuluję tak dobrych wieści u lekarza i trzymaj tak do samego końca!! ;)
Harsharani ...współczuję ,ale skoro lekarz tak mówi to chyba tak trzeba- będzie dobrze, głowa do góry!!
 
Do góry