reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Harsharani, współczuję kochana.

Pinka, ja też mam za tydzień wizytę - USG genetyczne i PAPP-A! Już się obejrzenia Kaczątka nie mogę doczekać!

No a 1 września mam poważną wizytę u okulisty, badanie siatkówki i nerwów wzrokowych - mam spore ryzyko jaskry, to u mnie mocno rodzinne. Poza tym miałam dotychczas podwyższone ciśnienie śródgałkowe. W sumie dowiem się, czy jest ryzyko cesarki. Nic to, nie chcę myśleć o tym za dużo, co ma być, to będzie. Jakby co - jaskrę się teraz nieźle leczy.
 
reklama
Witam Was wszystkie marcowe mamusie :)
Ja co prawda mam termin na początek kwietnia, ale od wczoraj męczy mnie pewna sprawa. Bylam wczoraj po raz kolejny na USG (7 tc) i niestety nie bylo jeszcze serduszka, a i zarodek "niewyrazny", mam jeszcze isc za tydzien i wtedy powinno sie juz pokazac. Strasznie sie martwie i boje :( dodam, ze dzisiaj robilam betke i wynik byl bardzo ladny 36 742....
jak to bylo u Was, kiedy pierwszy raz widzialyscie serduszko?

u mnie w 5-6 tyg była tylko kropeczka, a tydzień później troszkę większa kropeczka ...bez serduszka. Prawdopodobnie masz pójść za tydzień by lekarz zobaczył czy twoja kropeczka rośnie :-) u mnie lekarz po tygodniu jak zobaczyl że urosło...to powiedział..."noo, wygląda że wszystko jest póki co dobrze:-) " po prostu musiało jakoś ciut póxniej dojść do zapłodnienia i jakoś małe wszystko było:-)
 
Agala, no tak jak dziewczyny pisza.

To wszystko zalezy od tego kiedy mialas owu, albo jak dlugi mialas cykl..
Prawda jest taka,ze bardzo czesto sie zdarza, ze dzieci sa zwyczajnie 2 tygodnie mniejsze niz sie nam wydaje, a w 5 tygodniu malo co mozna zobaczyc. Tak jak ktos pisal... Kropeczka.
W pierwszej ciazy tak sie najadlam strachu. Robili mi usg niby w 7,8 tygodniu... a tam tylko kropka. Nie ma sie co martwic, tym bardziej,ze beta dobra.

Magda, trzymam kciuki!!!
 
reklama
Witam Was wszystkie marcowe mamusie :)
Ja co prawda mam termin na początek kwietnia, ale od wczoraj męczy mnie pewna sprawa. Bylam wczoraj po raz kolejny na USG (7 tc) i niestety nie bylo jeszcze serduszka, a i zarodek "niewyrazny", mam jeszcze isc za tydzien i wtedy powinno sie juz pokazac. Strasznie sie martwie i boje :( dodam, ze dzisiaj robilam betke i wynik byl bardzo ladny 36 742....
jak to bylo u Was, kiedy pierwszy raz widzialyscie serduszko?

Mi od poczatku odradzano USG przed rozpoczeciem 8 tc poniewaz wtedy nie ma jeszcze pewnosci, ze serduszko juz bije i wiaze sie to tylko z niepotrzebnym stresem. Na pewno wszystko jest dobrze i za tydzien bedziesz wszystko wyraznie widziala :tak:
 
Do góry