reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Olcia nie wiem właśnie jakie są zwyczaje, nie orientowałam się, bo miało mnie to nie dotyczyć.. Ale logicznie myśląc, że głowy nie można podnosić przez 8h to nic się nie zrobi przy maluszku.. Jeszcze się nie łamię, zobaczymy jak wynik moczu, zadzwonię do położnej z sr i spytam co robić i dopiero wtedy zdecydujemy..

Pinia a podobno na końcówce maluchny mniej przybierają............. Mój synuś łamie w takim razie wszelkie konwenanse, bo od połowy grudnia przybyło mu 2600g ;)
 
reklama
malinka - z tą cesarką to chyba nie jest aż tak źle ...bo jak wszystko jest ok to podają dziecko chociażby do possania piersi żeby wspomóc laktację bo wiadomo że przy cc często trzeba się bardziej "pomęczyć" ... jednak nie ma co się źle nastawiać - najważniejsze by mamusia i dzidzia byli zdrowi:-) pewnie jest męczarni i złych myśli przez pierwszą dobę czy dwie ale potem to już tylko z górki:-) z naszymi marcjańskimi kciukami na pewno wszystko przetrwasz:-) a i na chwilę obecną jeszcze nic nie jest przesądzone ... buziaki:*
 
Racja, jeszcze nic nie jest przesądzone, dzięki Futrolku :*
W ogóle wszystkim Wam dziękuję za &&&& i ciepłe słowa, ja to zawsze musze jakieś zamieszanie wprowadzić ;)

Z drugiej strony patrząc na tą całą sytuację, jeśli wyniki będą złe, to pewnie jutro by mnie już pocięli, a wtedy nasz wyczekany Jasio będzie już nami :D
 
Malina - z takimi wynikami, chociażby ciśn. moja ginka polożyła by mnie na PC na 200%. Może Jasiek będzie wysoki i szczuply, wtedy będzie ważył mniej? Wiktor miał być malusi ok 3kg, no a okazało się, że wzrostu miał tylko 52cm - stąd niska waga na usg, a był taki tluściutki i okrągły, że ważył 3850g i gin w szoku była... więc nie wiadomo ;) A jak bedzie zatrucie to cc pewnie od razu zrobią.
edit:
no a cc to się nie stresuj, wszystko ma swoje wady i zalety. Pewnie byś się ucieszyła, że to już i wtedy nie stresowała wagą Jasia.

Daj znać jak wyniki
&&&&
 
Malinka - głowa do góry:tak: jak trzeba będzie zrobić cesarkę to pamiętaj, że ją zrobią dla dobra dziecka;-) Swoją drogą z Jasia duuuży chłopak:szok: Trzymam kciuki za dobre wyniki &&&
 
Malinkanic się nie martw, u mnie też odrazu stwierdzili Gestoze to zatrucie ciążowe, nawet w karte wpisali, a pozniej się okazało ze to obrzęki i ciśnienie które przy tabletkach w moment zaczeły schodzić, chyba co 20 minut latałam po nich siusiu, całą noc siusiu itd i w 3 dni było 7kg mniej, więc nie martw się kochana to nic może pewnego, jak mocz wyjdzie wporządku to już wogóle super by bylo :))))

Futrzaczku... tutaj własnie przydałaby się Wam teraz Nasza Vetka i może bedzie wiedzieć co to za uczulenie... najgorsze NIE CZYTAJMY w NECIE bo to najgorzej na Nas działa....
 
hehe...ja myślę że i Vetka nic nie zaradzi:-) lekarz musi obejrzeć i tyle:-) zrobie sobie awaryjnie badania krwi na wątrobę i wtedy i jak wyjdą po za normą to zadzwonię do gina .... bo tak to może być i zwykła pokrzywka:-)
 
Cześć dziewczyny:) ja mam podobny problem z pokrzywką na nogach i rekach:( Też boje się zatrucia ciążowego bo tydz. temu byłam z tym podejrzeniem w szpitalu. Przede wszystkim trzeba zrobić badanie na kwas moczowy w surowicy!!! mocz na obecność białka, zmierzyć ciśnienie(jeżeli jest powyżej 140/80)to pakować się i do szpitala!!! Często robią jeszcze aspat i alat ale jak w/w są podwyższone to nie ma na co czekać.
 
reklama
A powiedzcie mi czy lekarze robili wam badania na paciorkowca? Ja mam miec wyniki dopiero we wt. i strasznie się boję żeby do tego czasu nie urodzic:((((
 
Do góry