reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

A powiedzcie mi czy lekarze robili wam badania na paciorkowca? Ja mam miec wyniki dopiero we wt. i strasznie się boję żeby do tego czasu nie urodzic:((((

no ja miałam w poprzednim tygodniu ale o poród się jeszcze nie boję... ale chyba w razie jakby wyniki nie zdążyły to asekuracyjnie podadzą antybiotyk w czasie porodu ...
 
reklama
Marzena, ja już posiew na paciorkowca miałam. Ale może Twoje małe się wstrzyma do wtorku uprzejmie ;-)?

Ja tez po wizycie - mój Synek tez troszkę "spowolnił" wagowo - waży 2800, ułozony główka w dół. Wyniki wszystkie OK, i małego i moje:)

Lekarz go "wyszacował", że do terminu będzie ważył 3100-3300, a termin na 07 marca.

Zapadła też decyzja, że jesli nie urodze do terminu, to w dniu 7 marca pojawiam się w szpitalu na wywołanie porodu.

Asco, to widzę, że u nas podobnie!
Moja malutka też prawie 2800 waży i mi się to strasznie dużo wydawało! Bo ja to tyle ważyłam, jak się urodziłam.
A tu mi jeszcze bubkowaty lekarz w czasie kwalifikacji do cc wyjechał, że jakieś hipotroficzne to moje dziecko i skoro ja tyle ważyłam, to też byłam hipotroficzna. Niech spada! Sam ma hipotrofię mózgu. Ważne, że zdrowe maluchy i tyle. W niektórych rodzinach rodzą się nieco mniejsze dzieci i taka po prostu ich uroda.

A co do podobieństw - to też jeżeli się nie zacznę rozpakowywać do terminu, czyli 6 marca, to 7.03 mam się zgłosić na czczo na cięcie. Może w jednym dniu powitamy nasze maleństwa? I z podobną wagą :-)
 
No ja niestety się boje bo z OM termin miałam na 15.02 a z usg na 6.03 i sama nie wiem na czym stoję:( Mam dzisiaj jakieś dziwne kłócie to w plecach z prawej strony, to pod zebrami.... oby wyniki zdązyły, a jak nie to moze poprosze o ten antybiotyk....
 
No ja niestety się boje bo z OM termin miałam na 15.02 a z usg na 6.03 i sama nie wiem na czym stoję:( Mam dzisiaj jakieś dziwne kłócie to w plecach z prawej strony, to pod zebrami.... oby wyniki zdązyły, a jak nie to moze poprosze o ten antybiotyk....

mnie się wydaje że oni w szpitalu będą wiedzieć co dokłądnie robić :-) mają pewne regulaminy i muszą się do nich stosować ... co nie zmienia faktu że wydaje mi się że bardzo długo musisz czekać na wyniki ... bo mi się wydawało że taka hodowla próbki trwa 2-4 dni.
 
A tu mi jeszcze bubkowaty lekarz w czasie kwalifikacji do cc wyjechał, że jakieś hipotroficzne to moje dziecko i skoro ja tyle ważyłam, to też byłam hipotroficzna. Niech spada! Sam ma hipotrofię mózgu. Ważne, że zdrowe maluchy i tyle. W niektórych rodzinach rodzą się nieco mniejsze dzieci i taka po prostu ich uroda.

a co, nie zaproponował do tego pakietu dodatkowych płatnych badań? palant!!
 
No więc jestem puki co nie rodze rozwarcia nie ma ale już dostałam reprymende jeśli skurcze wystąpiom co10 min w ciągu2 godzin to nie czekać tylko do szpitala jak odejdą wody jechać natychmiast no i mam mierzyć ciśnienie bo mam stanowczo za wysokie jeśli bedzie takie przez tydzień to mam sie pokazać już za tydzień i bedziemy działać tylko nie dopytałąm czy to wskazanie do cc czy jak?
 
Hej, ja tylko krótko o swojej ostatniej wizycie. 8 lutego byłam na wizycie, mały ważył już 2670 gram! Szyjka zamknięta i długa, wyniki ok. Teraz mam wizytę 25 lutego, będzie wtedy równe 38 tygodni. Do piątku jeszcze biorę nospę i magnez (czyli do końca 37 tygodnia). Pozdrawiam wszystkie.

Jeśli chodzi o badanie na paciorkowca to ja w pierwszej ciąży nie robiłam, nawet mi gin nie proponował, hmm, teraz chyba zapytam o co z tym chodzi.
 
reklama
Marzena ja juz po ''paciorku'',na wynik czekałam trzy dni
Papciu no pilnuj tego cisnienia i trzymaj nogi razem;)
Also najwazniejsze ze z dzidzia w porzo;)a badanie na paciorkowca moze robili Ci w szpitalu i nawet nie wiesz?bo to jest ponoc wymagane przez szpital
 
Do góry