reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Futrzaczku ja mam podobnie... nic nie boli, niic nie dolega... no może tylko ta bezsenność. Budzę się koło 3-4 i nie mogę spać. Za to potem chodze nieprzytomna. No i ostatnio skleroza totalna mnie dopadła (nawet zostawiłabym torebkę na przystanku, gdyby K. nie zauważył...)
 
reklama
Futrzak nie martw się, kiedyś w koncu urodzisz:-), zazdroszę samopoczucia, ja też tak chce :tak:
 
katjuszka - dziękuję za słowa otuchy :-D hihi :*

fifronka - ja chyba do moich bezsenności nocnych już się przyzwyczaiłam...w sumie skoro nie pracuję to zawsze mam czas by odespać w ciągu dnia:-)
 
Futrzak czekaj i Ciebie dopadnie;)musi byc rowno w przyrodzie;)
Fifrus ja od chyba połowy ciazy budze sie albo 3-4 albo 5-6 albo w obu tych porach:( a najgorsze jest to ze w dzien nie odsypiam bo mi sie nie chce,jedyne co to rano jak M wyjdzie do pracy a uda mi sie zasnac to tak do 10-11 spie;)dziekuje tylko mojemu psiakowi ze jest wyrozumiały i spi rowno ze mna albo i dłuzej;)
Ja nadal walcze z bolem krocza,masakra,wczoraj były małe przytulanki i musiałam zrezygnowac z mojej ulubionej pozycji tak bolało,normalnie stwierdziłam ze czuje sie jak inwalida:(jeszcze zanim poszlismy do mamy na obiad to zrobilismy szybkie zakupy i potem to juz u mamy nie mogłam sie ruszyc z kanapy tak bolało:(
 
Futrzak- to pozazdroscic:-) ja jakos tez nie narzekam jedynie co to zebra no i na poczatku ciazy oko mnie bolalo(ale to genetycznie po mamusi:-) tez w ciazy ze mna na poczatku ja oko bolalo), ani zadnych mdlosci, albo jakis mocniejszych skurczow, twardnien brzucha, ogolnie zadnych innych boli. A teraz powinnysmy czuc sie jeszcze lepiej jak dotychczas. Macica sie obniza, zaczyna nam sie lepiej oddychac, jedynie co to siuski nas ganiaja, ale to jedynie powtorka z poczatku ciazy:-):-)

ola- zastanawiam sie czy dobrze zrozumialam, chodzi o pozycje do przytulania czy kochania??:-D bo jesli chodzi o to to ja z mojej zrezygnowalam dokladnie z 6 miesiecy temu:eek::eek::eek: i juz mnie szlak trafia...jeszcze okres pologu:szok::szok: nie wiem czy nie zwariuje:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hehe:-) ja na takie przyziemne i codzienne sprawy jak bieganie do wc co godzinę, bezsenność w nocy czy bóle krocza(choć od 3 dni są mniejsze...pewnie mały się jakoś inaczej ułożył) już nie narzekam:-) przywykłam do tego jak do normalnych spraw:-)
 
reklama
taaak Futrzaczku tak to sobie tłumacz;)mnie to krocze tak boli ze nie da sie o tym nie myslec:(
Nikusia kochania;)jeszcze niedawno bol krocza w tym nie przeszkadzał ale wczoraj to była masakra:(ja tez sie boje co to bedzie w połogu jak teraz tak krocze boli to po porodzie to chyba sie nawet chodzic nie da:(
 
Do góry