reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

taaak Futrzaczku tak to sobie tłumacz;)mnie to krocze tak boli ze nie da sie o tym nie myslec:(
Nikusia kochania;)jeszcze niedawno bol krocza w tym nie przeszkadzał ale wczoraj to była masakra:(ja tez sie boje co to bedzie w połogu jak teraz tak krocze boli to po porodzie to chyba sie nawet chodzic nie da:(

mnie też bolało straszliwie ...ale chyba mały ciut inaczej się ułożył że może to jakoś przynosi mi ulgę?
 
reklama
hej tak tylko wpadam powiedziec ze z dzisiejszej wizyty w szpitalu to sie dowiedzialam tylko ze jest wszystko ok ze skurcze mam ale poki nie bola tylko sa niewygodne to nic sie nie dzieje, maluszek zdrowy i juz na tyle gleboko w kanale siedzi ze teraz to juz w kazdej chwili mozemy sie porodu spodziewac:szok:..wiec jak zaczna byc bolesne to mam juz na porodowke dzwonic a jak zapytalam pana doktora czy nie da sie tego jakos opoznic bo mu powiedzialam ze sie boje:-) to sie ze mnie tylko zasmial i powiedzial ze przynajmniej juz to bede miala za soba:zawstydzona/y: a spojenie wlasnie boli bo Szymonek juz ponoc przy samym wyjsciu prawie:szok:a ja za godzine mam dentyste...matko za co mnie to spotkalo z tym zebem jeszcze teraz ...bleee...jakby sie nie mogl zlamac miesiac temu:wściekła/y::wściekła/y:
 
buziaczku, kończysz 37 tydzień, za 2 dni rozpoczniesz 38 czyli poród odbedzie się w 100% w terminie, bo ciąża trwa 40 tyg +/- 2 tygodnie - pamiętajcie o tym, ze data wg OM jest orientacyjna!
 
vetus ten suwaczek cos mi zle sunie bo na karcie ciazy midzis lekarz napisal 36+2 i ciagle mam jakos ten tydzien roznicy...boze jak ja sie boje...plakac mi sie chce
 
Buziaczku - skoro termin z om masz 12 marzec to masz tak jak ja 36+2 czyli jesteś w 37 tygodniu, to już donoszona ciąża, także można spokojnie rodzić, jednak trzymam kciuki za nas żebyśmy się kulały dłużej z tymi brzuszkami ;-)
 
vetus ten suwaczek cos mi zle sunie bo na karcie ciazy midzis lekarz napisal 36+2 i ciagle mam jakos ten tydzien roznicy...boze jak ja sie boje...plakac mi sie chce
3 dni to nie róznica:), Kończysz 37 tydzień i to jest fakt czyli możesz rodzić. A dzieciu urodzone w 37 tyg tez juz sie uznaje za urodzone w terminie:) Dlatego :-D
 
DZIEWCZYNY KOCHANE- ja chce urodzic bo ciezko mi chodzic i spac na boku i wogole ale sie po prostu boje-wogole to nie wierze ze to juz:zawstydzona/y: a co do tych twoich boli wredniaku to mu mowilam i tylko powiedzial ze jesli w jakikolwiek brzuch boli to najlepiej zadzwonic do szpitala i sie zapytac bo to juz moga byc oznaki rozpoczynajacegoosie porodu

vetka a wogole to jest po co isc do tego dentysty czy mnie kaze przyjsc po porodzie?? dodam ze zab powolij zaczyna bolec i boje sie ropy bo dziura straszna sie w nim odkrylapod tym bialym z gory
 
Ostatnia edycja:
reklama
TAK, koniecznie. Żaden stan zapalny w organizmie nie jest dobry, a po porodzie wcale łatwiej nie będzie ci sie wybrać
Racja. Po porodzie to nie bedzie na to czasu no chyba ze po miesiacu. Ciezko znalezc czas odpowiedni i policz sobie ze tez w przychodni troszke poczekasz na wizyte i posiedzisz chwilke na fotelu.
 
Do góry