reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

kasieńka, bosa - fajnie że wszystko u was ok:-)

bosa -w szpitalu w którym ja rodzę po sn jest się w szpitalu dwie doby a po cesarce cztery. Oczywiście przy założeniu że wszystko jest dobrze:-)
 
reklama
Kasienko gratuluję dobrych wieści od Hani ;)

Bosa kruszynka z tej Waszej Stellki ;) Super, że potrafisz się tak pozytywnie nastawić do cc, bardzo mądrze, bo po co się stresować :)
 
Futrzak - cieszę się, że wszystko ok:-)
Kasieńka, Bosonóżka - rewelacyjne wieści:tak:
Bosa - ja też jestem pozytywnie nastawiona do cc, może dlatego, że w sumie od początku wiedziałam, że tak zostanie rozwiązana moja ciąża:-) U mnie w szpitalu w 4 dobie po się wychodzi, oczywiście jeśli wszystko jest ok. No ale dzień wcześniej się idzie, żeby zdążyli zrobić badania i konsultacje z anestezjologiem i ewentualnie innymi lekarzami, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Czyli w sumie w 5 dniu wyjście. Moja lekarka o tyle fajnie planuje, że cesarka w piątek, żeby był później spokój, wiadomo w piątki wypisy i robi się luz, no i żeby Emek mógł cały czas przebywać ze mną bez brania wolnego. Aha i u nas jeśli nie ma przepełnienia to po cesarce jest izolatka dla większego komfortu;-)
 
kasieńka i bosa superowe wieści!:-)
bosa ja po cc wyszłam na 3-cią dobę ,ze mną było dobrze i z dzieckiem też ,nie miała żółtaczki więc nas puścili.Fajnie Ci że cc-ja tam nie miałam naturalnego porodu ale wcale za nim nie tęsknie :-D
 
Hej Dziewczyny:)
Mam dość nietypowe do Was pytanie:p Bo ja zawsze kiedy chodziłam na badania depilowałam miejsca intymne ale teraz staje się to dość trudne:p Z powodów wiadomo jakich:D Czy Wy chodzicie do gin niewydepilowane? Dla mnie to dość krępujące bo zawsze starałam się żeby włosków nie było bo było mi tak wygodniej. A co do badań to ostatnio byłam na usg i malutka ma:
Waga ok 2 kg.
Wymiar dwu-ciemieniowy :8,54 cm
Obwód główki: 30,4cm
Obwód brzuszka: 29,8 cm
Długość kości udowej : 6,49 cm
 
ana4 dzieki...w sumie tym kwasem najmniej sie przejmuje .....martwi mnie najbardziej ten podwyzszony poziom Neutrofili # bo to zdarza sie poraz pierwszy ,wiec jesli ktoras by miala chwilke to prosze zreknijcie do wyniczkow ...moze to okaze sie standardem..z gory dzieki
 
reklama
Wlasnie wrocilam ze szpitala i jeszcze mniej wiem niz wiedzialam jadac tam;/
Vetka mam nadzieje, ze poratujesz:))

Mianowicie w krwii wykryli mi jakies przeciwciala (antybodies Lea) I wyszlo RH D, we wczesniejszych wynikach tego nie bylo... powiedzili mi, ze musza je powtorzyc, bo nie wiedza, czy to pomylka czy nie ale ma to znaczenie w razie transfuzjii krwii... twierdza, ze Malej nic nie grozi... ale ja sama nie wiem, bo w wynikach mam tez napisane, ze kolejna probka powinna byc oddana w 28 tygodniu, wiec troszke zwlekali... Miala ktoras z Was podobny problem??
 
Do góry