reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Ja też malinową pije całą ciąże i jak widać jeszcze jestem w dwupaku :)
ale herbatka z liści malin to tak, podobno 'przypiesza poród' tak samo jak olej z wiesiołka ;)
 
kurde dziewczyny ja nie miałam tego badania na posiew robionego ani razu. miałam tylko na przeciwciała ale to chyba co innego tak? Bo martwię się, wizytę mam dopiero na 20 więc już pewnie nie będę miała tego badania... A to badanie na posiew to krew czy co to za badanie?
A mnie brzuszek dość często boli jak na okres, i jakoś tak czuję, że już niedługo dołączę do marcowych szczęśliwych mamusiek... :)

Jest to wymaz z pochwy wykonywany ok 34 tyg.ciąży w kierunku Paciorkowców.
Zadzwoń do gina, bo w większości szpitali jest on obowiązkowy. Mozesz go jeszcze zrobić
 
liście malin przyspieszaja poród i uelasyczniają krocze
owoce malin chronia przed przeziębieniami ale w gotowych cherbatkach sa w ilości homeopatycznej:-D
 
reklama
A ja leżę w szpitalu..;/ Wczoraj byłam na kontrolnym usg i lekarz stwierdził wielowodzie. Przyjęli mnie odrazu ale do tej pory tylko pobrali krew i próbowali zrobić ktg ale nic sie nie zapisywało.. Mam już dość, teraz się boję jak nigdy wcześniej a tu nikt nic nie mówi. Były już 2 obchody i lekarz tylko pytał jak samopoczucie..
 
Do góry