reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

fifronka, nooo tez sie balam tych maluchow dotknac! takie mikroskopijne, przeciez to polowa niektorych dzieci!
ja za to wazylam 4kg, a potem za duzo nie uroslam hehehe

ssabrinaa, a my za ciebie tez kciuki trzymamy :)
 
reklama
Milutek to może parka będzie;-):tak:?
Właśnie mam taką cichą nadzieje ze będzie parka...albo dwa chłopaki tez by mogły byc...wiem ze to dziwne- wszystkie chcecie dziewczynki...ale ja z mężem mami istne babińce w domach- poza tym wszyscy kuzynowie mojego M maja same córy i nie ma kto rodu przedłużać po nazwisku. Jakby się nam udał choć jeden chłopak- cała rodzina pękałaby z dumy:)
 
Ja mam znajome bliźnięta dwujajowe. Chłopak ciemne kręcone włosy, piwne oczy, ciemna karnacja. A dziewczyna blondyna, niebieskie oczy i karnacja jak u albinosa. Nie wyglądają nawet jakby byli rodzeństwem, a są bliźniakami:szok:
 
Ja nie mam specjalnych zyczen co do płci dzidziusia ale wszyscy mowia ze bedzie chłopak,zobaczymy bo u mnie w rodzinie same dziewuchy sa a u meza same chłopaki ;)
 
ja też nie mam specjalnych życzeń. wiem tylko, że mój tato bardzo by chciał wnuka, choć tego nie mówi. no ale sam miał 4 córki, a w drodze u siostry jest Basieńka. jakis chłopak by się przydał...
 
hej hej
Ja czuję jak i moja cała rodzina że bedzie dziewczynka :) jak będzie chłopczyk tez bede najszczesliwsza mama na swiecie ^.^ nie moge sie doczekac chwili kiedy wezme 1 raz na raczki zobacze moja kruszynke i juz nigdy nie puszcze z raczek bedzie tak na wieki :D Właśnie wrócilam od ginka maluszek ma 2 i pół cm! fotki mam ale podobno to pech pokazywac przed porodem wiec wybaczcie ale nie pokaze wole nie ryzykowac, pozdrawiam gorąco
 
hej hej
Ja czuję jak i moja cała rodzina że bedzie dziewczynka :) jak będzie chłopczyk tez bede najszczesliwsza mama na swiecie ^.^ nie moge sie doczekac chwili kiedy wezme 1 raz na raczki zobacze moja kruszynke i juz nigdy nie puszcze z raczek bedzie tak na wieki :D Właśnie wrócilam od ginka maluszek ma 2 i pół cm! fotki mam ale podobno to pech pokazywac przed porodem wiec wybaczcie ale nie pokaze wole nie ryzykowac, pozdrawiam gorąco


Hihi, przypomnij sobie to, jak będzie już ważyło 20 kg ;))) u nas już 3 cm 72 mm, też się cieszymy jak szaleni ;))

 
U nas 2 facecików już jest więc każdy córki życzy ale z chłopca też bym się cieszyła - najwyżej drużynę piłkarską założymy. Rodzeństwo M ma po parce a mój brat 2 dziewczyny i chłopaka.
 
reklama
Marta, czyli Pila?:) moj brachol tam mieszka :) ale moze nie bede go demaskowac ;) zima bylismy u nich moja siostrzenice zobaczyc i pamietam tylko mega mroz:) a ploty nie mialy koloru zieleni...

ja sie bardzo staram pamietac, ze na plec nie da sie wplynac za bardzo i nic sie nie poradzi, ale leb zryty mam, to sie uparlam, zeby byla baba no :) w koncu chlopa w chacie mam, a nawet w sumie dwoch ;) to styka i koniec :)
 
Do góry